Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

DC premium Hediyeleri

Cümleten selamunaleyküm hayırlı Ramazanla herkese.
    İnşaallah doru yere açmışımdır konuyu. Dc premium aldım yanında verilen altın kazma ve Trianıyı 72 saat sonra kullanabileceğim yazıyor. Ama 5 gün geçmesine rağmen hala 72 saat gözüküyor. Başka bir işlemimi var biryere gidip kırdırmak felanmı Gerekiyor? ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olurmusunuz?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Letterdan üzerinize aldıktan 72 saat sonra trade edebilirsiniz. Golden mattocku Kaira npcsi üzerinden kırdırarak kullanabilirsiniz.

Junior Member
    Teşekkür ederim .

Junior Member
    Ustam bugün dc premium kalan 24 gün ama hala Can be traded after 72 hours yazısı devam ediyor. Golden mattockdada durum bu trinadada durum bu. Kazmayı kairada kırdırmak için gittim ama olmadı. Ne yapmam lazım. Nasıl bir yol izlemem lazım?

Junior Member
    O yazı kaybolmaz zaten ama trade edebilirsin. Golden Mattock kırdırmak için youtube videolarına bakabilirsin basit aslında

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lazerciii View Post
    Ustam bugün dc premium kalan 24 gün ama hala Can be traded after 72 hours yazısı devam ediyor. Golden mattockdada durum bu trinadada durum bu. Kazmayı kairada kırdırmak için gittim ama olmadı. Ne yapmam lazım. Nasıl bir yol izlemem lazım?
    72 saat notu tüm PUS itemlerinde yazar. Golden Mattock için de herhangi bir süreye gerek yok, NPC Kaira üzerinde aşağıdaki adımları uygulayarak kırdırabilirsiniz.

> Exchanging Items
    > [Exchange / Premium] Golden Pickax

Junior Member
    Çok teşekür ederim bende 72 saati görünce bende bir sıkıntı var dedim. Gerçi premium aldığıma pişmanda oldum. Pc kendi kendine kapanıp açılıyor.