Results 1 to 6 of 6

Aldığım ceza hk.

Bu msjı aldım tekrar destek ekibine ticket yolladım. 1 gün kullandığım karakter oda yarısı afk farm (genie )
    yarısı elle ardreamda 20 küsür saati geçemeden macrodan hapise yollandım . Gerçekten morelim bozuldu bu durumdan ötürü illegal hiç birşey kullanmıyorum . ama destek ekibi gerekli ilgiyi alakayı göstermiyor ne yazıkki. ciddi ciddi madur ediliyorum premiumum köpişim gidiyor . ve ben yapmadığım bişey için ceza çekiyorum. Ben kendime hiç bir yazılım kullanmadığım konusunda bu kadar güveniyorken acaba neden 2. kez incelenemiyor hesabım . yayınlarda gördüğümüz dağlarda taşlarda yürüyen adamlar cirit atarken benim gibi legal oyuncuların ceza alması benim için çok üzücü.
    Last edited by NightOwl; 04-16-2021 at 12:18 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bilet göndermeniz durumunda hesabınız detaylı bir şekilde tekrar incelenir ve nihai karar tarafınıza bu şekilde iletilir. Hesabınız incelenmeden tarafınıza kesinlikle dönüş sağlanmaz.

Selam ,

Ben hiç bir illegal program kullanmadım . sizcede çok saçma değilmi yapmadığım birşey için kendimi inandırmaya çalışmak ? hiçbir topluluk kuralı ihlali yapmadım.
    oturduğum yerde hapise yollandım ve mağdur ediliyorum üstüne vura vura söylüyorum mağdur ediliyorum. inanın yoksa yazma gereksinimi bile duymam . ciddi anlamda yanlışlık kurbanıyım. beni nasıl atarlar hapise anlamışta değilim macro yazıyor ama macro ne ne macrosu google chrome acık diye ban yedim heralde başka hiç bişey aklıma gelmiyor bir program indirmedim bir program kullanmıyorum .

Quote Originally Posted by gul_jSQxnVLy View Post
    Selam ,

Ben hiç bir illegal program kullanmadım . sizcede çok saçma değilmi yapmadığım birşey için kendimi inandırmaya çalışmak ? hiçbir topluluk kuralı ihlali yapmadım.
    oturduğum yerde hapise yollandım ve mağdur ediliyorum üstüne vura vura söylüyorum mağdur ediliyorum. inanın yoksa yazma gereksinimi bile duymam . ciddi anlamda yanlışlık kurbanıyım. beni nasıl atarlar hapise anlamışta değilim macro yazıyor ama macro ne ne macrosu google chrome acık diye ban yedim heralde başka hiç bişey aklıma gelmiyor bir program indirmedim bir program kullanmıyorum .
    Hesap desteği alabileceğiniz tek yer bilet sistemidir, forum üzerinden hesap desteği verilememektedir. Ayrıca yetkili ekibin elinde kanıtlar mevcuttur ancak kanıtların paylaşılması inisiyatif durumundadır. Yine yukarıda belirttiğim gibi bilet göndermeniz durumunda hesabınız detaylı bir şekilde tekrar incelenir ve nihai karar tarafınıza bu şekilde iletilir. Hesabınız incelenmeden tarafınıza kesinlikle dönüş sağlanmaz.

Dilerseniz spam yapmadan bilet üzerinden devam edebilirsiniz. Ek olarak bütün bu durumlara rağmen itirazınız devam ediyor ise dilerseniz yasal yollara başvurabilirsiniz.

peki kanıt taleb edeceğim. teşekkür ederim

Quote Originally Posted by gul_jSQxnVLy View Post
    peki kanıt taleb edeceğim. teşekkür ederim
    Belirttiğim gibi kanıtların paylaşılması inisiyatif durumundadır. Yukarıda ilettiklerime ek olarak cihazınızdan emin değilseniz dilerseniz bilgisayarınıza format atarak temiz bir kurulum yapabilirsiniz.