Results 1 to 5 of 5

Cr yapilan okcu hakkinda

Arkadaşlar CR yapılan okçular video izlenerek direk hapis cezasına mı çarptırılıyor yoksa oyun içi gm kontrolu olduktan sonra mı hapise gönderiliyor ? yani sonuç olarak videolar 2 3 dakikalık videolar olduğu için o süre zarfında karşı taraf elle atak yapıyor olabilir diye düşünür mü gm ler ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Rapor %100 kanıt sağlamıyorsa Gm'ler tarafından oyun içi takip ediliyorlar. Kuralları ihlal ediyorlarsa ceza veriliyor, legallerse kesinlikle ceza almıyorlar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Rapor %100 kanıt sağlamıyorsa Gm'ler tarafından oyun içi takip ediliyorlar. Kuralları ihlal ediyorlarsa ceza veriliyor, legallerse kesinlikle ceza almıyorlar.
    %100 kanıt sağlaması için videoların en az 10 dakika olması gerekmez mi 2 3 dk lık videoda karşı taraf elle atak yapıyo olabilir

Senior Member
    Quote Originally Posted by DKNx View Post
    %100 kanıt sağlaması için videoların en az 10 dakika olması gerekmez mi 2 3 dk lık videoda karşı taraf elle atak yapıyo olabilir
    4 DK video cektım 1 saat uplat etmesını bekledım 10 dk düşünemiyorum
    Last edited by HasAli; 04-15-2021 at 06:39 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DKNx View Post
    Kanıtlar nitelikte olması yeterli, 10 dk olmalı diye bir kaide yok. İncelemesini GM ekibi yapacaktır.