Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Git sende anlaş veya zoru başar ve anlaşmalarını boz ve bol bol gb kas ve kastığın gb yi naparsan yap beni ilgilendirmez.
    İster çerçeveletip duvara as ister anvilde yak sana kalmış.
    Elinde seçenek çok ama gelip burdan akıl veriyorsunuz.
    Çünkü akıl vermek daha kolay.
    Gel burdan klavyeden onu öyle yap bunu böyle yap demek daha kolay geliyor sizlere.
    Millete akıl vermeyi bırakın.
    yinede iyi oyunlr dilerm.
    Eee ne alakası var ki bunla. Slotu ben alsam benimde faydam olmayacak servera. Sadece çıkan itemleri bus'ları satıp cebime koymuş olacağım. Yeni serverlarda bile Ardream neredeyse bomboşken bunu savunman garip. Bu slotlar hiç yoktan CZ'de olsa 10 kişide olsa 10 kişidir 10 kişi daha fazla olmuş olacak CZ'de. Hiç yoktan arada bir slotu basmaya gelen olur. Bir serverı ayakta tutan her zaman PK'dır. PK dönmeyen bir servera kimse ne emek verir ne de gb item çeker. Onun için CZ'yi ne kadar aktif tutarsan o serverın ömrü o kadar uzar.

Başkaları ile karıştırma kardeş beni. Ardream'da farm slotunu alamamışım da gelip buraya Ardream farm slotlarını kaldırın yazmışım gibi muamele yapma bana.

Sanada iyi oyunlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IMcihanMI View Post
    Eee ne alakası var ki bunla. Slotu ben alsam benimde faydam olmayacak servera. Sadece çıkan itemleri bus'ları satıp cebime koymuş olacağım. Yeni serverlarda bile Ardream neredeyse bomboşken bunu savunman garip. Bu slotlar hiç yoktan CZ'de olsa 10 kişide olsa 10 kişidir 10 kişi daha fazla olmuş olacak CZ'de. Hiç yoktan arada bir slotu basmaya gelen olur. Bir serverı ayakta tutan her zaman PK'dır. PK dönmeyen bir servera kimse ne emek verir ne de gb item çeker. Onun için CZ'yi ne kadar aktif tutarsan o serverın ömrü o kadar uzar.

Başkaları ile karıştırma kardeş beni. Ardream'da farm slotunu alamamışım da gelip buraya Ardream farm slotlarını kaldırın yazmışım gibi muamele yapma bana.

Sanada iyi oyunlar.
    Bak işte sadede geldiniz.
    İtem çekme GB çekme olayları
    Siz tamamne zirveye oynuyorsunuz.
    Diyorsunuz ki adream base lüfer eslant ne varsa kaldırın.
    Herşeyi cz ye yığın.
    Yani aradaki tüm basamakları kaldırın sadece zirve kalsın kalsın.
    Sadece zirvede olanlara yoğunlaştırın herşeyi diyorsun.
    Peki değerli düşünür sorarım size; alt basamakları tırmanmadan normal bir player nasıl zirveye yani CZ ye çıkacak ?
    Normal bir player nasıl yapacak ve cz ye çıkacak ?
    Bunun da bir cevabını ver de beni sustur burdan.

Senior Member
    bu teklifi bu şekilde yapacağına hileden reportlanan ve banlanan karakterlerdeki itemleri reportlayan ve banlattıran karaktere aktarılması veya banlattığı char başına chas hediye edilmesi vb... bir çok ödül eklenebilir bu teklif daha mantıklı gelirdi bana açıkçası

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Bak işte sadede geldiniz.
    İtem çekme GB çekme olayları
    Siz tamamne zirveye oynuyorsunuz.
    Diyorsunuz ki adream base lüfer eslant ne varsa kaldırın.
    Herşeyi cz ye yığın.
    Yani aradaki tüm basamakları kaldırın sadece zirve kalsın kalsın.
    Sadece zirvede olanlara yoğunlaştırın herşeyi diyorsun.
    Peki değerli düşünür sorarım size; alt basamakları tırmanmadan normal bir player nasıl zirveye yani CZ ye çıkacak ?
    Normal bir player nasıl yapacak ve cz ye çıkacak ?
    Bunun da bir cevabını ver de beni sustur burdan.
    Dostum sen konuyu okudun mu başından sonuna kadar? Dikkat ettiysen konuyu açan arkadaş ''lakin eslant andream farm slothlarında makro ilegal kulanıcılar görmekdeyiz'' yazmış. Senin dediğin gibi olsa eslantıda eklerdim ben postuma. Hatta senin dediğin kafada biri olsam direk sadece eslantı yazardım PVE bir map çünkü

Ardream'da farm slotundakiler öyle bir aç gözlü ki adamlar ittifak yapmayı geçtim karşı ırkada bir char yapmış moradonda bekletiyor slotuna ks geldiği an karşı ırktaki charını getirip ks atanı kesiyor. Adamlar işi öyle bir meslek haline getirmişler bomboş mapta Bu tür muhabbetleri CZ'de yapamazsın. Yapmak istesen bile ayıracağın bütçe Ardream'da ayıracağın bütçeden en az 10 kat fazladır. Onu geçtim şu muhabbeti CZ'de yaptığını bir iki clan öğrense o 2 charı towndan çıkartmazlar. Bu sadece basit bir örnek. Map bomboş olduğu için adamlar her türlü çakallığı yapıyor slotu elinden kaptırmamak için say say bitmez. Çünkü map BOMBOŞ

Daha bir şey eklemeye gerek yok herhalde. Baştada dediğim gibi ne oyuna ne servera ne PK'ya hiç bir şeye faydası yok bu Ardream farm slotlarının. PVP bir map olmasına rağmen hiç bir rekabet olmadan aynı kişiler tarafından aylar boyunca yüzlerce BUS GB giriyor her gün.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    ya neyin duyarını kasiyorsun oyuna premiumsuz girilmiyor zaten çoğu serverda ki oyunsa premiumsuz harcadiğığn zamana yazık he ben illaki premiumsuz oynayacağım diyorsan eski sunucular var 40tl yide bu oyunu uzun vadede oynayacaksan verirsin bu kadarda duyar kasmayın artık.

Senior Member
    NTT en son ne zaman xincode/wellbia ile iletişime geçip xincode'u guncelledi?
    Xincode düzgün çalıştığı taktirde oyuna tpt veya oynanmış tbl dosyaları ile login olmak imkansızdır. Ben bu konuda iyi çalıştığını düşünmüyorum.