Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Post tekrar report etmem gerekiyor mu

merhaba report etmiştim birisini ama cevabı alamadan arşive eklenmiş acaba cevap neydi merak ediyorum onu nasıl öğrenebilirim.

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Selam.

Raporlar bir süre sonra arşive kaldırılır, arşive kaldırılan raporlara tekrar erişim şansınız yok maalesef. Tüm raporlamalar yanıt verildikten sonra kapatılır ve arşive taşınır, bu nedenle tekrar report etmenize gerek yok.

Senior Member
    ama nasıl ne cevap verdiler ki cezalandırıldı mı ki kfamda 2-3 soru var xd

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    CR, sürekli çalışan bir bölümdür ve bölümün düzgün çalışabilmesi için düzenli aralıklarla arşivleme işlemi yapılıyor. Bu bazen günde birkaç kez olabiliyor. Geriye dönük tekrar bir bilgilendirme ne yazık ki yapılamıyor. Raporlarınızın sonucu merak ediyorsanız siz de düzenli olarak bakabilirsiniz. Eğer ki şikayet ettiğiniz kişi davranış kurallarının dışında bir eylem gerçekleştiriyorsa inceleme sonucunda işlem görür.

Senior Member
    6 sn lik video olsa dahi mi loglardan bakıldı mı ki loglara bakılsın tarih saat de vermiştim ama

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    6 sn lik video olsa dahi mi loglardan bakıldı mı ki loglara bakılsın tarih saat de vermiştim ama
    Selam,

Daha önce açtığınız konuda o tarz durumları daha uzun videolarla raporlamanız gerektiğini, yine de dilerseniz raporlama yapabileceğinizi ve en net yanıtı CR ekibinin vereceğini belirtmiştim. Muhtemelen buna yakın bir yanıt verilmiştir diyebilirim. Çünkü o tarz durumlarda daha uzun videolar almanız gerekiyor.

Keyifli forumlar.