Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

cheat reportsa şikayet ettiğim hesaplar hakkında

oyunda illegal yazılım gördüğüm koxp makro gibi kullanıcıları cheat reportsa atıyorum ancak sonra konumu göremiyorum hiç bi cevap yazılmadan silinmiş şekilde oluyor

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Cheat Report bölümüne açılan konularda silinme gibi bir durum yoktur. Açılan konular gereksiz yoğunluk oluşturmaması ve CR ekibine rahat çalışma alanı sağlanması adına her gün 19:00 'dan sonra arşivleme işlemi yapılır (bölümün yoğun olduğu dönemlerde gün içerisinde birden fazla taşıma işlemi de yapılabilmektedir) , bu saatten önce girip bakmanız gerekmektedir.

Sonuçlandırılmış raporlarınız belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmış, işlem sırasında olan raporlarınıza da ilgili bölüm üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cheat Reports

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

Cheat Report bölümüne açılan konularda silinme gibi bir durum yoktur. Açılan konular gereksiz yoğunluk oluşturmaması ve CR ekibine rahat çalışma alanı sağlanması adına her gün 19:00 'dan sonra arşivleme işlemi yapılır (bölümün yoğun olduğu dönemlerde gün içerisinde birden fazla taşıma işlemi de yapılabilmektedir) , bu saatten önce girip bakmanız gerekmektedir.

Sonuçlandırılmış raporlarınız belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmış, işlem sırasında olan raporlarınıza da ilgili bölüm üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cheat Reports
    Peki 40 kişinin bakıp cevap verilmeden arşivlenmesii ben cevap olarak eskisi gibi cezası verilmiştir gibi yazı görmek istiyorum abi

Quote Originally Posted by kalendar922 View Post
    Peki 40 kişinin bakıp cevap verilmeden arşivlenmesii ben cevap olarak eskisi gibi cezası verilmiştir gibi yazı görmek istiyorum abi
    Hiç bir konu cevap verilmeden arşivlenmiyor.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kalendar922 View Post
    Arkadaşımızın da belirttiği gibi bölüme açılan raporların sonuçlandırılmadan arşive taşınma gibi bir durumu söz konusu değildir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    aynısı banada oluyor adam haklı son 2-3 haftadır cevabı göremeden sılıyorlar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xero5959 View Post
    aynısı banada oluyor adam haklı son 2-3 haftadır cevabı göremeden sılıyorlar
    Merhabalar,

Cheat Reports bölümüne oluşturulan bir konu; yanıtlandıktan belli bir süre sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Gün içerisinde saat 19.00'da taşınma işlemleri başlıyor. Ancak CR bölümünde yoğunluk söz konusu ise saat 19.00 beklenmiyor ve gün içerisinde birden fazla arşive taşınma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Eğer konunun takibi yapılmaz ise arşive taşınması neticesinde yanıtlanan konuyu kullanıcı göremiyor. Takip sorumluluğu kullanıcıya aittir ve arşiv işlemi gerçekleştikten sonra ek bilgi verilmemektedir.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    ya konuyu arşive taşırken özel mesaj atıp durumu bildirim bu kadar mı zor
    yada arşive taşınmış kendi kişisel konularımı görsem ne olur görmesem ne olur
    sonuç olarak tekben görebiliyorum

Senior Member
    Bana da cevap verilmededn arşive taşınıyor önceden cevap yazılırdı gerekli işlem yapılacaktır yapıldı gibileriinden şimdi ise hiçbişey yapılmadan konu sizin deyiminizle arşive taşınıyor ve hiçbir işlemde yapıldığını görmedim şikayet ettiğim illegal hesaplara

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Tekrarlıyorum silinmesi gibi bir durum mümkün değildir. Her rapor arşivlenmektedir. Raporunuzun takibini yaparsanız sonucunu görürsünüz yapmazsanız göremezsiniz. Bunun bir alternatifi ne yazık ki yok, ek bilgi paylaşımı yapılmıyor. Raporladığınız kişi illegalse incelendiğinde görülür ve ceza verilir. Burası genel tartışma bölümüdür, hile bildirim bölümü veya sonuç öğrenebileceğiniz bir yer değildir. Raporlarınızın takibini yapınız ve benzer konular açmayınız, iyi forumlar.