Results 1 to 2 of 2
    Senior Member

Uruk tron,htb,htc,eslant dragon görev işkenceleri

Kaç zamandır buraya yazıyoruz, bu alanlar görev yerleri ve burada görev yapması işkence. Tamaıyla özellikle başta oyuna yeni başlayanlar olmak üzere tamamen burada görev yapanları işkenceye tabi tutulmuş .

Uruk Tronda komple Genieli okçular işgal etmiş 5 tane Glden Goblet görevi var bütün eziklik haliyle özellikle yeni başlayanlar ,itemsizler görev yapmaya gidiyoruz kutu alması imkansız adamlarda iron bow +9 ,WF 9 var hadi kutu aldın kes kes Goblet çıkmıyor hadi çıkacak adamlar Genie olmasına rağmen a.f.k değil müsade etmedikleri gibi bir de arkadaşlarını çağırıyorlar. Kaç saattir ben 5 tane golden goblet çıkaracam diye uğraşıyorum 5 tane. Çıkmıyorda.

HTB,HTC zaten söylemiyorum bütün serverların e1 e2 leri mage Partiyle coin buguyla işgal edilmiş durumda. Değil 5 tane Crazy warrior itemini toplaması sayı görevini bile zorla yapıyorsunuz.

EslantDragon görevlerini defalarca buraya yazıldı. Orada bir mage büyük ihtimal genie altı makro.

İşkenceye döndü artık oyun. Tamamıyla işkenceye. uruk Tron Golden Goblet atacağına asıl atması gerekeni atacağına bol bol çöp atıyor. Adamlar ayrılır mı ordan .

Moderator SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen aşağıdaki mevcut güncel konudan devam edelim, anlayışın için teşekkürler.

Eslant Dark Mare-HTB-HTC-Satiros-Stone Golem Slotları

Buna benzer konuları forum arama bölümüne aratabilir ve konulara erişim sağlayabilirsiniz.