Results 1 to 5 of 5
    Senior Member RealJomey's Avatar

forum faaliyeti > profili düzenle

Merhaba, forumda başlıkta belirttiğim sekme çalışmıyor maalesef. giriş yapılabiliyor fakat sunucu , class , clan ismi vb. gibi şeyler değiştirilmiyor maalesef. haberiniz varmı bilmiyorum ama böyle bir sıkıntı var. ilgilenilirse eğer memnun oluruz. iyi forumlar.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Güncel olarak kontrol ettiğimde bir problem yaşanmadığını gözlemledim, farklı bir tarayıcı ile deneyebilir misiniz? Ayrıca koymaya çalıştığınız isim çok uzun olabilir mi?

Chrome kullanıyorum normalde ama şimdi birde operadan denedim ve sonuç aynı .Ayrıca 5-6 harfli isimler deniyorum olmuyor ve orda seçme bölümleri var örneğin ; Ko priest - sunucu sirius gibi seçeneklere tıklıyorum . onlarda olmuyor hiçbir şekilde .

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    [QUOTE=RealJomey;2323588]Chrome kullanıyorum normalde ama şimdi birde operadan denedim ve sonuç aynı .Ayrıca 5-6 harfli isimler deniyorum olmuyor ve orda seçme bölümleri var örneğin ; Ko priest - sunucu sirius gibi seçeneklere tıklıyorum . onlarda olmuyor hiçbir şekilde .[/QUOTE]

Özel Mesajlar bölümüne gidip oradan sol taraftaki profil düzenle üzerinden denediniz mi ? şimdi test için yer bölümüne underground, clan ismini ve sunucuyu deneme amaçlı yazdım oldu

veya aşağıdaki link üzerinden açılıyor mu ?

https://forum.nttgame.com/forum/profile.php?do=editprofile

maalesef. verdiğiniz linkden bağlanıyorum olmuyor. özel mesajlar bölümünden ilerlemeye çalıştım yine olmadı.