Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Raporlama Hakkında

oyunda anladığım kadarıyla makroyu direk kullanırsan ceza alıyosun ama genie altına açarsan serbest sanırım çünkü bu şekilde oynayan herkes hiçbir ceza almıyor şikayet ettiklerim de hala oyunda aynı şekilde devam ediyolar şimdi yine bitanesini şikayet edicem ve yine hiçbişey yapılmayacak muhtemelen eğer serbestse bende kuracağım genie altına böyle adil olmuyor slota ks gelip alttan z makrosuyla her mobu önce seçiyolar
    Last edited by GamesDepot; 04-14-2021 at 03:32 PM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Makronun her türlüsü yasak.
    Tespit edilmesi halinde hesabınız ceza alır.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,
    Makronun her türlüsü yasak.
    Tespit edilmesi halinde hesabınız ceza alır.
    peki benim şikayet ettiğim hesaplara neden hiçbir ceza verilmiyor o zaman.Adama diyorum vidyonu atıcam crye at güzel çıktım mı vidyoda sanki bişey olucak diyo bakıyorum yine aynı yerde aynı şekil kasıyor

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by aklaziyan View Post
    peki benim şikayet ettiğim hesaplara neden hiçbir ceza verilmiyor o zaman.Adama diyorum vidyonu atıcam crye at güzel çıktım mı vidyoda sanki bişey olucak diyo bakıyorum yine aynı yerde aynı şekil kasıyor
    Merhaba,

Konunuz arşive taşınmadan önce raporunuzu kontrol edebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Henüz yeni raporlama yaptıysanız işlem sırasında olabilir ya da yanlış raporlama da yapıyor olabilirsiniz.