Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Exclamation Ceza Alan Hesap Hakkında

2014 yılında hesabım npt yaptığı gerekçesi ile kapatılmıştı yani 7 yıl önce. Npt cezası alma sebebimde kesinlikle kendi yaptığım bir şey değil girdiğim pk partisinin npt yapıyor olması ve 5 dakika civarı bulunmuş olmam. Bu cezaya bir şey demedim GM gelmiş o partide görmüş banlamıştır olabilir dedim. Son günlerde oyuna geri dönme istediğim geldi ve 7 yıllık ban süresininde yeteri kadar yüksek bir zaman olduğunu düşünerek cezamın kaldırılmasını talep ettiğim bilet gönderdim. Bana verilen cevap:

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu konuyla ilgili gerekli bilgilendirme tarafınıza önceki biletlerinizde yapılmış ve biletiniz için çözüm sağlanmıştır. Yapılan incelemeler doğrultusunda hesabınızı yeniden kullanıma açamadığımız için üzgünüz. Lütfen bunun size verebileceğimiz son bir yanıt olduğunu anlayınız.

Ban politikası adı altındaki konuyu inceledim npt ihlaline karışmış hesaplar için "Ulusal Puan Silinmesi ve Disiplin Zindanı Cezası" uygulanır yazıyor süresiz ban söz konusu dahi değil. Hesabım 2014 te aktif oynarken banlandığı için hesabımn silinmesi de söz konusu değil hesabım duruyor.

https://forum.nttgame.com/forum/show...#axzz31RUYXvO2
    Last edited by rammstein0701; 04-15-2021 at 12:50 AM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

7 yıl önceki hesaba şu an ulaşmak pek mümkün değil. 2015 yılında giriş yapılmayan hesaplar sistemden tamamen silinmişti.

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

7 yıl önceki hesaba şu an ulaşmak pek mümkün değil. 2015 yılında giriş yapılmayan hesaplar sistemden tamamen silinmişti.

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!
    ban politikasında süresiz banlama cezası olmayan bir suçtan süresiz ban yiyorum üstüne banlı olduğum için hesabıma giriş yapamadım ve silindi geçmiş olsun giden para ve zaman önemsiz güzel dünya...

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    7 yıl önceki kurallarla şu anki kurallar maalesef aynı değil. Ayrıca ban politikasında bulunan mevcut cezalar gm inisiyatifine göre değişiklik gösterebilir.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    7 yıl önceki kurallarla şu anki kurallar maalesef aynı değil. Ayrıca ban politikasında mevcut cezalar gm inisiyatifine göre de değişiklik gösterebilir.
    Oyuna 2008 yılında başladım ve neye ne ceza verdiklerini çokta iyi biliyor ve hatırlıyorum.Ben bu cezayı aldığımda neyse boşver bağımlı gibiydim bu da bahane oldu diyerek çok üstelemedim 1 destek talebi gönderip bırakmıştım. Vakit geçirmek eski zamanlardaki özlemi gidermek için 7 yıl sonra ban açılma talep ettim ama cevap olumsuz kurallar değişmiş olsa bile aynı suçtan önceden ceza alan ile şimdi ceza alan farklı yaptırım uygulamakta adaletsizlik olur kaldı ki ben hesabıma o dönem için iyi para yatırmış ve itemlerim gayet iyi durumdaydı kasti bir kural ihlalim de yoktu hile makro durumum hiç yoktu npt cezası SÜRESİZ BAN ile cezalandırılmıyor.

Junior Member
    Silinmiş bir hesapla ilgili bir şey yapabileceklerini düşünmüyorum bence gelişme elde edemezsin, geçmiş olsun.

Quote Originally Posted by DROTHEY_317 View Post
    Silinmiş bir hesapla ilgili bir şey yapabileceklerini düşünmüyorum bence gelişme elde edemezsin, geçmiş olsun.
    Baktım hesap silinmemiş dedikleri tarih 1 ekim 2012 öncesi ben 2014 te aktif oynuyorken ban yedim yani hesap hala duruyor tek sorun kendi koydukları kuralı uygulamıyor olmaları Npt ihlaline karışan hesaplar için kuralda "Ulusal Puan Silinmesi ve Disiplin Zindanı Cezası" uygulanır yazıyor süresiz ban yazmıyor bunu uygulamalarını rica ediyorum ama dikkate almıyor gibiler.

Last edited by rammstein0701; 04-15-2021 at 12:46 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rammstein0701 View Post
    Baktım hesap silinmemiş dedikleri tarih 1 ekim 2012 öncesi ben 2014 te aktif oynuyorken ban yedim yani hesap hala duruyor tek sorun kendi koydukları kuralı uygulamıyor olmaları Npt ihlaline karışan hesaplar için kuralda "Ulusal Puan Silinmesi ve Disiplin Zindanı Cezası" uygulanır yazıyor süresiz ban yazmıyor bunu uygulamalarını rica ediyorum ama dikkate almıyor gibiler.

Merhabalar,

Hesabınız destek ekibi personeli tarafından detaylı bir şekilde incelenir ve incelenme neticesinde nihai karar açıklanır.

Sizin de belirttiğiniz gibi "Yapılan incelemeler doğrultusunda hesabınızı yeniden kullanıma açamadığımız için üzgünüz. Lütfen bunun size verebileceğimiz son bir yanıt olduğunu anlayınız." yanıtı verilmiş görünüyor. Artık bu cümlelerin üzerine ısrarcı tavırlar sergilerseniz, müşteri hizmetleri destek sisteminden engelleme yoluna gidebilir.

Ayrıca davranış kuralları bölümünde en altta yer alan bir ileti vardır. Aşağıda paylaşıyorum.

Bilginiz olması açısından yanıtlamak istedim.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Hesabınız destek ekibi personeli tarafından detaylı bir şekilde incelenir ve incelenme neticesinde nihai karar açıklanır.

Sizin de belirttiğiniz gibi "Yapılan incelemeler doğrultusunda hesabınızı yeniden kullanıma açamadığımız için üzgünüz. Lütfen bunun size verebileceğimiz son bir yanıt olduğunu anlayınız." yanıtı verilmiş görünüyor. Artık bu cümlelerin üzerine ısrarcı tavırlar sergilerseniz, müşteri hizmetleri destek sisteminden engelleme yoluna gidebilir.

Ayrıca davranış kuralları bölümünde en altta yer alan bir ileti vardır. Aşağıda paylaşıyorum.

Bilginiz olması açısından yanıtlamak istedim.

İyi forumlar.
    Açıkçası üzücü bir durum yani benim yaptığım ihlalde süresiz ban uygulanacak bir istisnai durum yokken kuralın dışında istisnai ceza almama anlam veremiyorum ve bir oyuncu olarak bu üzüyor beni bir heves geri dönmek istedim ama inatla süresiz ban cezası olmayan bir suçtan dolayı oyuncu kaybediyorsunuz mantıklı bir yanı bu yapılanın

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rammstein0701 View Post
    Açıkçası üzücü bir durum yani benim yaptığım ihlalde süresiz ban uygulanacak bir istisnai durum yokken kuralın dışında istisnai ceza almama anlam veremiyorum ve bir oyuncu olarak bu üzüyor beni bir heves geri dönmek istedim ama inatla süresiz ban cezası olmayan bir suçtan dolayı oyuncu kaybediyorsunuz mantıklı bir yanı bu yapılanın
    Bilet gönderilmiş ve nihai karar açıklanmış. Müşteri hizmetlerinin yanıtı üzerine bizim ekstra bir yorum yapmamız doğru olmayacaktır.