Results 1 to 9 of 9

Forgotten Temple tıklama sırasında yaşanan fps düşmesi ve takılma sorunu

1.5 ay önce gelen güncellemeden sonra içeri alım sırasında 1 saniyelik bir takılma oluyor ve npc tıklanmıyor dolayısıyla da önceden sürekli girdiğim etkinliğe giremiyorum. Bu sorunu ne zaman düzeltirsiniz?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Typ_qcFpDBRb View Post
    1.5 ay önce gelen güncellemeden sonra içeri alım sırasında 1 saniyelik bir takılma oluyor ve npc tıklanmıyor dolayısıyla da önceden sürekli girdiğim etkinliğe giremiyorum. Bu sorunu ne zaman düzeltirsiniz?
    Laptop dan mı oynuyorsun ? aynı sorun arkadaşımda da vardı laptop da böyle bir sorunu var

aga ft ye zaten pahallı yanlarında tuşlu faren veya klavyen yoksa giremion adam lara öneri sundum içeri girerken 100k değil her tıkda 100k alsın die cevap bile vermediler bunumu düzelticekler

Laptoptan girmiyorum masaüstü ve piyasaya göre iyi bir sistemim var. Bilgisayar kaynaklı bir sorun değil öncesinde yoktu çünkü şubat sonu gibi gelen bir güncellemeden sonra başladı yanlış hatırlamıyorsam. Elle seri tık yaparak rahat bir şekilde giriyordum güncellemeden önce fakat şu an fps düştüğü için sanırım oyun kitleniyor ve tıklayamıyorum. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yazalım buraya da sanmıyorum ama görür de düzeltmeye çalışırlar belki.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    knk bendede oluyor o takma kafanı yapacak bir şey yok atılan dragonlar cok lag yapıyor ondan giremiyorsundur oyunun savas alanı dısında dragon cıkarmasına ızın vermemesı lazım !

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İllegal yoldan npcye tıklamayıp tıklamış gibi göstererek (paket yollayarak) ftye girdiklerini duydum konu hakkında çok bilgim yok ama bu yüzden olabilir

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    oranın vip müsterilerin cogu k-o-x-p la giriyor

Quote Originally Posted by ISelahattinEyyubil View Post
    knk bendede oluyor o takma kafanı yapacak bir şey yok atılan dragonlar cok lag yapıyor ondan giremiyorsundur oyunun savas alanı dısında dragon cıkarmasına ızın vermemesı lazım !
    Daha öncesinde yine ejder atıyorlardı fakat herhangi bir takılma yaşanmıyordu 1.5 ay önce birden bu takılma başladı ve 1.5 aydır herhangi bir düzeltme gelmiyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar bu başlığa yazarsa sevinirim. Yeterli mesaj sayısı gelirse bir düzeltme gelir belki bir umur

Junior Member
    Quote Originally Posted by Typ_qcFpDBRb View Post
    Daha öncesinde yine ejder atıyorlardı fakat herhangi bir takılma yaşanmıyordu 1.5 ay önce birden bu takılma başladı ve 1.5 aydır herhangi bir düzeltme gelmiyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar bu başlığa yazarsa sevinirim. Yeterli mesaj sayısı gelirse bir düzeltme gelir belki bir umur
    daha fazla ft odası açılarak çözülebilir ama neden yapılmıyor anlamıyorum, legal oyuncular için bunu talep ediyorum en azından.