Results 1 to 6 of 6

Thread: Raporlama hk

Raporlama hk

Forum Kuralları ve Raporlamalar hakkında.
    Last edited by NightOwl; 04-14-2021 at 10:00 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Forumun genel bölümlerinde bu tarz paylaşımlar yasaktır.

Forum Kuralları

Ek olarak bahsettiğiniz durumun cezai yaptırımı bulunmamaktadır. Ayrıca raporlama kurallarına aşağıdaki linkten göz gezdirebilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Forumun genel bölümlerinde bu tarz paylaşımlar yasaktır.

Forum Kuralları

Ek olarak bahsettiğiniz durumun cezai yaptırımı bulunmamaktadır. Ayrıca raporlama kurallarına aşağıdaki linkten göz gezdirebilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı
    Forum kurallarını okudum. Karşı ırkla anlaşan bir insanın seni tehdit mesajını ksc atmak bu kurallara aykırı değil. Ayrıca Ban politikasında karşı ırkla anlaşmak da ceza yaptırımı var. Kopyalayıp yapıştırmanızdan ziyade daha güzel açıklamalar yapsanız nasıl olur. Bu durumlardan bir sürü oyuncu da rahatsız ayrıca. Açık Açık karşı ırk ile anlaşmalarını ifade eden bir durum. YAZIK.....

Quote Originally Posted by RUZGAR386 View Post
    Forum kurallarını okudum. Karşı ırkla anlaşan bir insanın seni tehdit mesajını ksc atmak bu kurallara aykırı değil. Ayrıca Ban politikasında karşı ırkla anlaşmak da ceza yaptırımı var. Kopyalayıp yapıştırmanızdan ziyade daha güzel açıklamalar yapsanız nasıl olur. Bu durumlardan bir sürü oyuncu da rahatsız ayrıca. Açık Açık karşı ırk ile anlaşmalarını ifade eden bir durum. YAZIK.....
    Gönderdiğiniz görselde karakter adınız net bir şekilde görünmektedir. Bu durumda konu farklı yerlere gidebileceğinden görseli kaldırmış bulunmaktayım. Ek olarak tekrar belirtiyorum; bahsettiğiniz durumun cezai yaptırımı bulunmuyor.

Keyifli forumlar.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Gönderdiğiniz görselde karakter adınız net bir şekilde görünmektedir. Bu durumda konu farklı yerlere gidebileceğinden görseli kaldırmış bulunmaktayım. Ek olarak tekrar belirtiyorum; bahsettiğiniz durumun cezai yaptırımı bulunmuyor.

Keyifli forumlar.
    İsimleri silmiştim demek ki fark etmediğim bi yerde kalmış. Teşekkür ederim. Bilinçli bir şekilde paylaşmadım. Ama bu ve bu tip bir çok olay oyun kuralına aykırı ve can sıkıcı bulunmakta umarım bunlar için önlem alınır.

Quote Originally Posted by RUZGAR386 View Post
    İsimleri silmiştim demek ki fark etmediğim bi yerde kalmış. Teşekkür ederim. Bilinçli bir şekilde paylaşmadım. Ama bu ve bu tip bir çok olay oyun kuralına aykırı ve can sıkıcı bulunmakta umarım bunlar için önlem alınır.
    Rica ederim. Belirttiğim gibi oyuncular istediğini öldürüp öldürmeme hakkına sahiptir ve bu tarz durumlar için cezai işlem uygulanmamaktadır. Dilerseniz durum hakkındaki öneri ve görüşlerinizi forumun sağ üst tarafında bulunan arama bölümünü kullanarak mevcut ve güncel konulardan dile getirebilirsiniz.