Results 1 to 6 of 6

Thread: Jr Hk.

Jr Hk.

Sabah Jr'sinde deva kesiyoruz.Sıralamaya göre benim üstümdeki arkadaş silver bar,bir altında ben de silver gem alacaktım. **** adlı priest arkadaş da benim bir altımdaydı.Diğer priest arkadaş gelebilecek baskın için bir önce duruyordu. *** adlı bu priest Deva son canında bilerek heal kesti.Pt'de bende dahil birkaç kişi ölünce devayı kestiler gelene kadar gemi aldı akıllı arkadasımız.Partyden ve pm den yazmama rağmen arkadas karaktersizliği seçerek alt f4 çekti.İlgilinirsiniz ilgilenmezsiniz bilemem ama bilginiz olsun.Yarın bir gün aynı partye düştüğünüzde ona göre deva kesmeye karar verin bence..
    Last edited by xBionic; 04-14-2021 at 06:48 AM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Gem sırası diye bir durum oyun kurallarında bulunmamaktadır. Önce bar sonra gem alınır gibi bir durum yok çünkü hepsi etkinlik olarak geçiyor.
    Not: Sıra sizde iken magenin size towna çekmesi, esc atıp ödülü almanıza engellemesi vb. gibi durumlarda kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports kısmına konu açarak şikayet edebilirsiniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Mage oyuncusu olarak partimde olan hiçbir oyuncuya bunu yapma izni vermem. Call ile her zaman hallederim. Aslında mage arkadaşlar bunun az da olsa önüne geçebilir.( deva keserken partideki mageye rica edebilirsiniz, az da olsa buna olumlu yönde etkisi olabilir)

Senior Member RealJomey's Avatar
    Eğer bahsettiğin sunucu sirius ise bu olaydaki priest galiba benim ve heal falan kestiğim olmadı. Mage arkadaş devadan tek yiyip öldü. Ayrıca deva kesmemiz gerektiğinde söyleyen o mage arkadaşdı. şansıma silver gem geldi bana ve gemi benden istedi . bende bu tarz saçmalıklara cevap verme tenezzülünde bulunmadığım için uğraşmadım ama şimdi forumda görünce yazayım dedim . Kimse seni bilerek öldürmedi dostum ve gem şansıma bana denk geldi . bunda herhangi bi illegal durum veya yanlışlık yoktur bence. konu açarken biraz mantıklı olun ve forumda kirlilikde oluşturmayın lütfen. iyi forumlar.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Senior Member RealJomey's Avatar
    Hatta partyde iki warrior arkadaşdan birisi daha öldü . devadan ilk hasarı yedi ve %80 civarı canı azaldı ona heal kadlırıyordum ama o arkadaşda geri çekilmek yerine vurmaya devam etti ve ikinci hasarıda yedi ve öldü. sonrada 2r2healgelmedi222r22 gibi bi yazı yazdı . ondan sonra da mage arkadaş öldü.
    Last edited by IBlackWicked; 04-14-2021 at 03:36 PM.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RealJomey View Post
    Hatta partyde iki warrior arkadaşdan birisi daha öldü . devadan ilk hasarı yedi ve %80 civarı canı azaldı ona heal kadlırıyordum ama o arkadaşda geri çekilmek yerine vurmaya devam etti ve ikinci hasarıda yedi ve öldü. sonrada 2r2healgelmedi222r22 gibi bi yazı yazdı . ondan sonra da mage arkadaş öldü.
    Ekip arkadaşımın da belirttiği gibi zaten böyle bir suç unsuru yok. Aksine kutuyla erişimi engelleyecek Call, tp ve esc gibi yeteneklerin kötüye kullanımının yaptırımı vardır. Forumda konu sahibinin mesajını suçlama olmaması adına nasıl düzenlediysek sizin mesajınızı da düzenlemek zorundayım. Elinizde uygunsuz bir eylemle ilgili kanıt varsa kişiyi raporlayabilirsiniz.