Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Delos, emek ve sabıra dönüştü biraz da. TPT olanları engellemek amacıyla çok güzel bir uygulama bence. Legal olan towna düşer, tekrar gelir.
    Mmorpg oyunlarda böyle yüz kızartıcı bir hile engellemesi olmaz olamaz. Delos'ta hep aynı adamlar 7/24 provoke+nova macro-script ile oynuyordu. Bir kez olsun bunları kenara çekip kontrol etmediler. Onun yerine böyle akıl almaz bir uygulama yaptılar.
    Phantom'daki bus rate cz aoc'ta yok. Macro+tbl tam gaz devam.

Senior Member
    Millet pastayı götürüyor, yönetim bizim 15 tane sweeping potion’umuza göz dikmiş.

olurmu canım öyle şey miilet nerde kasıcak yoksa pardon millet demişim oranın sahipleri o katlara ( phantom ve hodgoblin) başlarında karşı ırkdan birisi bekler genelde gelene 1 slota girene 10 vurur.sabit kişilerdir saşmaz x kişisimi war o slotda hep o kişi wardı
    GELİN GÖRÜNKÜ HİÇBİR YARARLI ÖNERİYE HİÇBİR MODERÖTÖR CEVAP BİLEVERMEMİŞTİR.

Senior Member
    Bu oyunda hileye çözüm olarak getirilen şeyler hilecilere değil normal oyunculara zarardır.

Şahsen delos'la bir alakam yok ama denildiği üzere bazı slotlarda bu mob var, bazılarında yoksa olayda bir kasıt var demektir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Bu oyunda hileye çözüm olarak getirilen şeyler hilecilere değil normal oyunculara zarardır.

Şahsen delos'la bir alakam yok ama denildiği üzere bazı slotlarda bu mob var, bazılarında yoksa olayda bir kasıt var demektir.
    Ah ah... dediğin gibi illegal oyuncuları engellemek adına legal oyunculara ucu dokunmayan bi uygulama görmedim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    İşte biz de bunu soruyoruz
    sizden birşey sormanız iztenmiyor galiba.
    bol bol keş çekin pus çekin preminym basın eğlenmenize bakın.
    Kg.

Senior Member
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    sizden birşey sormanız iztenmiyor galiba.
    bol bol keş çekin pus çekin preminym basın eğlenmenize bakın.
    Kg.
    Sanırım devran dediğin gibi gelmiş dediğin gibi devam edecek...

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    ya kardeşim ne yoruyonuz adamları genie bırakılan slotları ellememişler işte DD ekmeğinde adamlar rahat bırakın da

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    başka konu açmamak için buraya yazıyorum. Çarımın achievement lerini tamamlayım dedim. 300 er tane kesmem lazım ama 10 15 tane kesıyorum towna düşüyorum. Bu nasıl bir saçma çözümdür. Şu işe ya çözüm bulun yada achievement için istenen sayıyı azaltın arkadaş. 1 tanesi için, 300 tane kesmek için 30 kere towna düşüp yaklaşık 200 kere kat mı çıkılır.

bu yaratıklar her katta neden yok
    Last edited by art_SfJ4Yjd6; 10-29-2022 at 01:08 AM.