Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member HeroicRaptor's Avatar

Kaldırılması Gereken Gereksiz 2 Özellik

Oyunda bir işe yaramayan ve playerların sinirini bozan 2 özellik kaldırılmalıdır.

1-) Küfür Filtresi. Kelime içinde geçen saçma sapan ingilizce kelimeleri engelliyor. Zaten CR ile banlatma imkanı var, chat bloklama var bu özellik gereksiz. Olacaksa bile tam kelime halinde olanlar için olmalı. "Fakir" yazamıyoruz mesela.

2-) Okçu'nun 3'lü 5'li skillerini kullanırken yaratığa oklardan biri değmezse bir süre sonra karakterin DC olması. Hayatımda gördüğüm en saçma özellik. Zaten malum TPT programının en büyük özelliği 3'lü ve 5'li okları uzaktan bile olsa hepsini aynı yaratığa değdirebilmesiydi. Değdirmeyi beceremeyen zaten temiz oyuncular ve bazı yaratıkların modelleri küçük olduğu için değdirmek çok zor ya da imkansız olabiliyor. Ayrıca ben kalabalık ortamda birden fazla kişiye vurmak için bu çoklu ok skillerini kullanabilmeliyim. Aradan birkaç tanesi hedefi bulamayabilir. Benim oynayış stilime kim niye karışıyor? Kesinlikle düzelmeli.

Senior Member
    Küfür konusunda beni de özellikle cuma kelimesinin sansürlü olması rahatsız ediyor. Sonuç olarak küfür etmek istiyen her türlü edebiliyor. 2. konuda benim bildiğim kadarı ile hagenti , minotaur türevi dışında ok sekme durumu olmaması gerekiyor. Eskiden HTcurandero ve Storming moblarında vardı düzeltildi.

güncel konu... Oyuncu deneyimini iyileştirmek için iki ufak değişiklik kimseye zararı yok

Senior Member RealJomey's Avatar
    1.sine kesinlikle katılıyorum .
    2. maddedeki 3lü5li oka cooldown eklenmesi diğer jobların oyun zevki açısından kesinlikle artışa gidecektir.Makro olayına bi nebzede olsa engel vurur diye düşünüyorum.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Konu güncel..

Senior Member
    Caphca, upgrade kısıtlaması, jrde kazanınca exp gitmesi.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Pazard****dım galiba ne demek istediğimi anladınız. O kadar saçma bir sansür ki adamın aklına kendisi düşürüyor. Tövbe töve...

Senior Member FG1919's Avatar
    Küfür filtresi kalkmali

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Karakterimin nickinde "anani" geçtiği için yıldızlı olarak çıkıyor hep. Sadece anani bir küfür değil bunu listeye kim aldı abi...
    Last edited by Khenarth; 09-17-2021 at 09:11 AM. Reason: Üslup.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    Karakterimin nickinde "anani" geçtiği için yıldızlı olarak çıkıyor hep. Sadece anani bir küfür değil bunu listeye kim aldı abi...
    Filtreye takılan karakterinizin tam ismini ve bulunduğu sunucuyu paylaşabilir misiniz?