Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Warrior Kalkan kullanması

Bu warrior maşallah herşeyle donatılmış arkadaş. Ap desen Ap onda . Def onda . Hp onda .

Birde bu kalkan ve takıların defansları olduğundan fazla veriyor. Burada bir dengesizlik var.

Zaten priestsiz gezmiyorlar , hp recovery avantajları var. Şu an gerçekten aşırı bir güç dengesizliği mevcut.

He bu arada sende oyna diyenler olabilir. bu oyunda herkes aynı karakterle oynamak zorunda değil.

Yere vurmalarla mage team oluyorlar. Kısaca bunlara biraz denge gelmeli .

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Kalkan takmasında ne gibi sorun olabilir. Dersen gab adamant gibi özellikli kalkanların takması saçma katılıyorum ama normal kalkan takabilmesi gayet normal olduğu düşünüyorum.
    Last edited by Death_Stroke; 04-13-2021 at 08:02 PM.

Yere vurma skillerinin cooldown süreleri provoke gibi uzatılsa daha bi iyi olur sanki.Ayrıca adı üstünde savaşçı bu.Kılıç,kalkan,balta ,mızrak gibi türlü türlü silah kullanabiliyor.Ne filmlerde ne de diğer mmorpglerde kalkan kullanan bir süikastçi , okçu ya da büyücü görmedim.

Senior Member
    En azından quest shield takabilmeli.

Kalkan normalden çok çok fazla defans ve rezistler veriyor. Antiler malum. Mesela asas çok vuruyor ama zayıf kalıyor. Mage team çok vuruyor ama zayıf yönleri var. Warriorda öyle değil . Her karakterin üstünlüğü ve zayıflığı olmalıki denge olsun. Asas kadar vuruyor . Mage gibi alan atıyor. Sağlam ve arkasında pri ile yıkılmıyor. Seri skili tek . Çok aşırı güçlendirdiler. Her karakterle uzun süreler oynandı . ama warrior tam tersi sürekli güçlendi.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Kalkan takmasında ne gibi sorun olabilir dersen gab adamant gibi özellikli kalkanların takması saçma katılıyorum ama normal kalkan takabilmesi gayet normal olduğu düşünüyorum.
    Kesinlikle katılıyorum warriorlar adamant gibi kalkanları taktığında diğer oyuncuların oyun keyfini baltalamaktan öteye gidemiyor.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Uniq kalkanlar priestlere özel olmalı

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Warrior heali var (booster frenz vs) seri spikesi var , blinki var (descent) yere alan vurması var (mage) kalkan takip hasar yememesi var , HP recovery SS silahı var. Var oğlu var ama gel gelelim asasa NERF okcunun kanser eden sikil sekmeleri magelerin damage yerken sütlaç gibi titremeleri kurianin baştan sona sorunlu yapısı resmen 4 jobdan bişeyler kesip warriorlara bişeyler verip güçlendiriyorsunuz. Warrior online ile devam etmez bu düzen cidden warriorlara NERF şart

Senior Member
    Warriorun defans skillerinde kalkan takarsa ekstra defans ve resist veren skiller var. Kalkan zaten warriora ait bir gereçtir. Bunu anormalmiş gibi yazman da tam bir komedi olmuş.

Ayrıca Warrior güçlü bir char değildir. Arıza olan skil DB skillerinin alan skilleridir. Bu da Tormentten başlar. Saçma sapan bir şekilde Priestten aldığın defansı silip üstüne 30% alanın defansını silerse günümüz Knight Online nezdinde +9 +10 ileri düzey silahların olduğu ve AP lerin uçtuğu bir yerde bir kişi anca 2 bilemedin 3 vuruşa dayanır. Doğal olarak da torment atılan bir alanı bir warrior PTnin silip süpürmesi dakika altı olur. Saçma sapan olan torment skilidir. Warriorun gücü değil.
    Last edited by Miss_Super; 04-14-2021 at 04:14 AM.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Kalkan takmasında ne gibi sorun olabilir. Dersen gab adamant gibi özellikli kalkanların takması saçma katılıyorum ama normal kalkan takabilmesi gayet normal olduğu düşünüyorum.
    bide leet feet bassın üzerine istersen
    ah sahi merdiven descenti ile asastan hızlıydı değil mi