Results 1 to 2 of 2

Clan Arıyorum // +30, online sürem çok yüksek, evden çalışıyorum PC başındayım hep.

Herkese Merhaba,

KO ilk çıktığından bu yana ara ara oynadım, ancak PK ile pek işim olmadı. Sirius ilk açıldığında da 3 ay kadar oynayıp çevre yapamadığım için sıkılıp bıraktım. Genelde farm yaparım. Karus 79 LVL Priest'im var, ancak Human da olursa hızlı bir şekilde kasabilirim. Premium konusunda problem yok, istenilen alınabilir. Başlangıç için orta halli item da dizebilirim. Evden çalışıyorum ve genelde sabah 08 - gece 01 arası online'ım ve PC başındayım (ekstra durumlar hariç). Farm/item kasan klanınıza neredeyse sürekli online olan birini arıyorsanız buldunuz. Gece uykusunu severim o yüzden uyanık kalmıyorum, ancak gerektiği durumlarda PC başına geçebilirim. PK veya seri oynama konusunda kendimi KO ortamında hiç geliştirme ihtiyacı duymadım, onlara yönelik çok daha kaliteli oyunlar var. Ancak gerektiği durumda karakterimi A'dan Z'ye kadar öğrenip klana destek olurum. Kalıcı, yaş ortalaması yüksek ve seviyeli, argosuz bir klan aramaktayım. Gerektiği durumlarda bana sabır gösterip destek olabilecek, gerektiği durumlarda da benim aynısını yapabileceğim bir ortam. Herhangi bir class açabilirim. Çok uzun zamandır WOW oynuyorum, clan/guild nasıl olur, aktiviteler yapılır, ihtiyaçlar nedir ve disiplinli olmanın anlamını çok iyi bilirim. Tekrar KO'ya dönmek istiyorum, buranın da farm olayı çok cazip. Küçük slotlara çağırmayınız lütfen. İtem marjini yüksek slotlara istenilen süre içerisinde adapte olurum. İşinizden gücünüzden dolayı PC'ye bakamıyorsanız ben buradayım, size gerektiği zaman haber verir, destek olurum.

Yaşım 30+ , İstanbul'da ikamet etmekteyim, özel bir firmada IP/MPLS mühendisi olarak çalışıyorum.

Bilgi bekliyorum.

İyi günler

Junior Member
    Ben de senin gibiyim, kendi ihtiyacına yönelik bir clan bulursan bana da haber ver

Tags for this Thread