Results 1 to 5 of 5

Thread: Hapis hk

Hapis hk

Karakterimle sadece maradonda olmama, herhangi bir illegal yazılım kullanmamama rağmen karakterim hapise düşmüş. Bununla alakalı herhangi bir bilgi almak istiyorum. 65 level warrior olan bir karakter, günlerce giriş yapılmamış gold pre çekilmiş. Sadece maradonda dolaşarak ne yapmış olabilirim? Kimse ile pm'leşmedim, küfür vs'de yok. Bilgisayarımın incelenmesini istiyorum. Yoksa bu yapılan tamamen dolandırıcılığa girer. Ticket atmak paralı, karakteri hapisten çıkarmak paralı, ne diye girmiş her şey legal? Çharın adı SexWithHeaven Altar sunucusunda. İsminden dolayı mı hapise atıldı? Her şey legal inceleme yapılsın. 123 Lira hapisten çıkarmak için para istiyor.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Bu konuyla ilgili detaylar için destek ekibi ile iletişime geçmeniz gerekiyor, forum üzerinden hesap desteği alamazsınız.

Destek bileti yollamak tamamen ücretsizdir, sadece spamları önleme amaçlı hesabınızda en az 1 NPoint bulunması gerekmektedir.

Selamlar. Direkt gold pre çektiğim için nPoint yok hesapta ancak bonus nPoint var. Bilet atmak için yine para yatırmak zorunda kalıyorum. Ve bu oyun yüzünden şuan paramın olmadığını belirtmek durumundayım ki bu hiç hoş değil. Bu konuda ne yapmam gerekiyor?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    NPoints bulunan farklı bir hesaptan da bu hesabınızın bilgilerini belirterek bilet oluşturabilirsiniz.

Junior Member
    aynı şekilde * adı olympia karakterim tpt hile gerekçesiyle kapatıldı. 90 lira harcama yapmıstım elimle kasıyordum warior ve prist vardı. ben yasal olarak hakkımı arayacagım mahkemeye vereceğim kardeş sen de öyle yap. destek ten yazdım. bana hile kullandın diye gerekçesi de yok keyfi yer ekapatıldı.
    Last edited by DonJose; 04-20-2021 at 11:43 AM.