Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Cz ortamında elle tutulur bir clanın priestini kübe alsak muhtemelen sesli görüşmeden komutçu herkes town atsın deme ihtimali an meselesidir. Kübe alınan oyuncu town attıktan sonra o skilinde benim gözümde pek bir manası yok. Keyifli mi keyifli, ama ice mage gemiyi limana yanaştırabiliyor mu? uzun vadede herkes buna bakar. Ben keyif aldığım için kim ne düşünür çok takılmıyorum, ama çoğu oyuncu tarafından yerden yere vurulan bir sınıftır ice mage
    Haklısın. Küp de çok işlevsel değil jr dışında. Kesinlikle rework gelmeli. Warriorlar gibi berserker olup anlamsız bişeye benzesin demiyoruz sonuçta

ice 80'nin pasif bir yeteneği olmalı, katılıyorum. Ice 80 açık ise yavaşlatma tutma oranının artması güzel bir fikir. Küpün pasifi olmalı. Ama klassı canlandırmaya yetmez. Belki 80 küp yeteneği süzülerek değil de direkt seçilen rakibe aniden etki etse oynanabilir olur.(Malumunuz priesti seçiyorsun küp önden gelen warriora çarpıyor vs.)

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Pk da işlevsiz. Mob keserken iyi desen, o da yok. Tek amaç yavaşlatmaksa okçular daha çok yavaşlatıyor Oyunun 60 levele kadar olan skillerinden yola çıkınca defans ile haşır neşir bir kurgu var gibi ama şu anki halinde o da yok.
    Ben de geliştirilmesini isterim. Hiç bir şey yapmıyorlarsa bile yavaşlatma özelliğini iyileştirsinler o da yeter.

Senior Member angelrock's Avatar
    Genel olarak yorumları okuduğumda herkesin benzer şikayetleri olduğunu görüyorum: Özetle 80 skili ve yavaşlatma özelliği ile ilgili gelişmeler olması gerektiği konusunda herkes hem fikir Ice mage lobisi yok diye düşünmeyelim bu konu var olduğu sürece herkes arkadaş ortamına durumu özetleyip bu konuya yorum yapmasını rica etsin bu kadar basit sonrasında bir gelişme olmaz ise en azından biz elimizden geleni yaptık konumuza sahip çıktık diyebilelim.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Sadece Küp atmak için ice mage yapan ve sırf bundan zevk alan çok fazla oyuncu var

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Sadece Küp atmak için ice mage yapan ve sırf bundan zevk alan çok fazla oyuncu var
    Bunlardan birisi de benim
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT