Results 1 to 10 of 10

Ardream'da OKÇUNUN yetersizliği.

1- Karakterlere karşı kullanacak tek bir skill var o da 57 skili.
    2- Counter Strike skili zaten allaha emanet bi skill sürekli sekiyor.
    3- Ardreamdeki okçular ölsün mü ?
    4- Asaslar ,warriorlar, bpler bi de döne döne vurup iyice sinir zıplatıyor.
    5- Asaslar iluzyon atıp bizi etkisiz hale getiriyor...

Bu maddeler OKÇU karakterine en azından doğru düzgün bir skill ekletme hakkına sahip olduğunu gösteriyor.

Örnek: Belli bir sürede dolan direkt oyuncuya etki eden 8'li bir skilin eklenmesi mantıklı olabilir.
    Last edited by zTredinariaa; 04-09-2021 at 01:15 PM.

Senior Member
    Ya hiç bir isteğin gram mantıklı değil yıllarca okçu oynadım ama andream şu an farm mapi olmuş durumda onuda geçtim mana çekme diye bir skill mevcut o döne döne gezen warrior ve bpyide 3 5 girmedende kesersin eşit düzeyde itemle . Dürüst olalım sen daha rahat ve daha az masrafla farm mı yapmak istiyorsun ?

Senior Member
    Benim bildiğim kadarıyla ardreamın %90'ı okçu , %10'u okçuları kesmeye çalışan asas. Asasla troll kesebiliyor musun? Yada Warriorla? Okçu tek dönüyor

Bir önceki arkadaşın dediği gibi dürüst olalım saatte 3-5 bus az mı geldi?

Hemen olaya farm diye bakamazsınız bu 1.
    Pkcı okçular da var bu 2.
    İlk yorumu yazan arkadaş mana çekme skilini atınca hemen mana basabiliyolar , döne döne de cok ezik karakterleri kesebiliyosun al bu da 3.
    Last edited by SkCLucky; 04-09-2021 at 07:26 PM.

okcularda derki nerde bizim busumuz bence andream toptan kapatilmalı farm dan baska bi halta yaramiyor bol bol npt yapiyorlar

Senior Member angelrock's Avatar
    Bu farm olayları medyada popüler olmadan önce Ardream'de okçu oynardık ve epey keyif alırdık. Ever bazı eksiklikleri vardı oda 57 skili ile uzak vuruşların tatmin edici olmamasıydı. Ben 9 helenid ve +3 takılarla oynuyordum, buna rağmen 8 eagle eye ile arasında ciddi bir fark göremedim. Muhtemelen skilin tatmin edici olmamasıydı durum(bir çok karşı ırk oyuncuda sonuçlar benzerdi) ek olarak 3 5 kombo ile kargaşadan yararlanıp çok fazla adam alırdım, ama oyuncular sel gibi akardı o dönemde. Farm ortamında okçudan ne derecede zevk alınır bilmem ama herkesin odak noktası pk olursa okçu oynamak en keyifli Ardream bölgesindedir diyebilirim.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Bu farm olayları medyada popüler olmadan önce Ardream'de okçu oynardık ve epey keyif alırdık. Ever bazı eksiklikleri vardı oda 57 skili ile uzak vuruşların tatmin edici olmamasıydı. Ben 9 helenid ve +3 takılarla oynuyordum, buna rağmen 8 eagle eye ile arasında ciddi bir fark göremedim. Muhtemelen skilin tatmin edici olmamasıydı durum(bir çok karşı ırk oyuncuda sonuçlar benzerdi) ek olarak 3 5 kombo ile kargaşadan yararlanıp çok fazla adam alırdım, ama oyuncular sel gibi akardı o dönemde. Farm ortamında okçudan ne derecede zevk alınır bilmem ama herkesin odak noktası pk olursa okçu oynamak en keyifli Ardream bölgesindedir diyebilirim.
    Bunun için de düzenleme gerekli hocam tek bir skill ile olacak bir iş değil.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by zTredinariaa View Post
    Bunun için de düzenleme gerekli hocam tek bir skill ile olacak bir iş değil.
    Bende memnun olurum ve direk ardreamde okçu dizerim muhtemelen. Sırf ardream base pk ortamlarının sosyal medya odaklı farma bağlamasından dolayı 9 cb bowumu sattım ve oynamaktan vazgeçtim. Zaman neyi gösterir bilinmez ama 2013(benim gözlemlediğim yılın başlangıcı) yılından bu yana ardream okçu skilinde hiçbir ilerleme olmadı. Eryudes liderliğinde okçu skillerinde epey ilerleme kaydedildi bu bir gerçek, ama 8 yıllık bir süreçte Ardream ile ilgili bırak okçu skilini hiçbir ışık veren, ufacık umut veren bir gelişme dahi duyulmadı.
    Last edited by angelrock; 04-10-2021 at 12:46 AM.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zTredinariaa View Post
    1- Karakterlere karşı kullanacak tek bir skill var o da 57 skili.
    2- Counter Strike skili zaten allaha emanet bi skill sürekli sekiyor.
    3- Ardreamdeki okçular ölsün mü ?
    4- Asaslar ,warriorlar, bpler bi de döne döne vurup iyice sinir zıplatıyor.
    5- Asaslar iluzyon atıp bizi etkisiz hale getiriyor...

Bu maddeler OKÇU karakterine en azından doğru düzgün bir skill ekletme hakkına sahip olduğunu gösteriyor.

Örnek: Belli bir sürede dolan direkt oyuncuya etki eden 8'li bir skilin eklenmesi mantıklı olabilir.
    Okçu seven ve okcuyu savunan biriyim ama ardeamda okcuyu 1v1de kimse kesemez . Yeterki sağlam olsun karşıdaki adam kadar .. 5li3lu oynamak zorundasın istersen 3k ap olsun uzaktan 400 vurursun oynamayı bilecen

Senior Member
    57 skilinin yetersiz olduğunu bende söylüyorum ama tek skill bu diye sadece olumsuz yönünü savunman ahmakça . 83 levelde olsan wsde 3 5 yapmak zorundasın . 83 levelde olsan en çok kullanman gereken uzak skill TEK 70 skili . Tabi 83de ice ve lr skilinde var ancak işlevseli yüksek olan başka bir skill gösteremezsin . 59 ile 83 arasındada bir fark olmalı . Zamanında farm olayı yokken destan andreamda okçu oynuyordum ve cidden en yüksek oyuncu kitlesi olduğu zamanlardı , partideki asaslardan daha çok kill alabiliyor daha fazla zevk alabiliyordum . Savunma şeklini yanlış buluyorum tek dezavantajın 57 skilinin biraz daha stabil ve yüksek damage oranına sahip olabilmesi gerekiyor diğer hiç bir maddene katılmıyorum .