Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33

Exclamation Scorpion side czde kullanımı hk.

Kendi kanaatimce scorpion side czde kullanılmaması gerekiyor, çünkü böyle bir item sadece warriorda var ve warrior yapısı itibariyle yanında prieste ihtiyaç duyan bir job ancak bu item sayesinde czde tüm warriorlar yanında mob olduğu sürece bu itemle ölümsüz oluyor, mob yoksa bile dssini takıp frenzysini basıp mob cıkana kadar dayanıp canını fulleyip kaçabiliyor ve ya dönüp bizi kesebiliyor ben burada büyük bir dengesizlik olduğunu düşünüyorum, sizlerinde fikrini almak isterim arkadaşlar.
    Last edited by GamesDepot; 04-09-2021 at 04:03 AM.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Goblin köyünde okçunun 3 5li skilli nasıl inaktif edilebiliyor ise bu item de cz de inaktif edilebilir.

Sadece ss değil, kalkan takma ve descente de ayar çekilmesi lazım. Resme....

Quote Originally Posted by Drakensoul7 View Post
    Sadece ss değil, kalkan takma ve descente de ayar çekilmesi lazım. Resme....
    İsterseniz warriorların eline papatya verelim, CZ de dolaşsınlar saldıran ROGUE, PRIEST VE MAGE lere çiçek versinler. Son günlerde Warrior sınıfına forumda birçok başlık açılıyor. Resmen warrior sınıfına yok etmek için bir kampanya var.
    Hayır anlamadığım buna Yönetim kulak verip, sürekli Warrior sınıfına nerf getiriyorlar. İlk önce warriorların kullandıkları Mp ve Hp recovery silahların dropları kaldırıldı. Şimdide Geniede warrior bazen hiç atak yapmıyor. Yakında pazarda bir köşede oturup, düşünen adam gibi pazar da bekler hale gelecekler. Adı üstünde warrior. Bilmem farkındamısınız.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    İsterseniz warriorların eline papatya verelim, CZ de dolaşsınlar saldıran ROGUE, PRIEST VE MAGE lere çiçek versinler. Son günlerde Warrior sınıfına forumda birçok başlık açılıyor. Resmen warrior sınıfına yok etmek için bir kampanya var.
    Hayır anlamadığım buna Yönetim kulak verip, sürekli Warrior sınıfına nerf getiriyorlar. İlk önce warriorların kullandıkları Mp ve Hp recovery silahların dropları kaldırıldı. Şimdide Geniede warrior bazen hiç atak yapmıyor. Yakında pazarda bir köşede oturup, düşünen adam gibi pazar da bekler hale gelecekler. Adı üstünde warrior. Bilmem farkındamısınız.
    Hangi reco dropları kaldırıldı ? İlk defa duyuyorum .

HP rec özelliği çok fazla azaltılsa iyi olur.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bir silahın Ronarkland'da kullanılmaması gibi bir durum olacağını düşünmüyorum açıkçası. HP Recovery özelliği ise söz konusu olan o zaman Draki Pendantlar da kaldırılsın gibi bir öneri gelebilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bir silahın Ronarkland'da kullanılmaması gibi bir durum olacağını düşünmüyorum açıkçası. HP Recovery özelliği ise söz konusu olan o zaman Draki Pendantlar da kaldırılsın gibi bir öneri gelebilir.
    peki hangi draki pendant yüzde 60 65 civarında hp doldurup ve bunu moblara karşı yapıpda kullanan kişiye üstünlük sağlıyor ve draki pendantlar tüm joblara açık olduğunu düşünürsek ss neden sadece warrior jobuna özel oluyor

Senior Member
    draki pendat da kaldırılsın hp rec 4 cok hp yeniliyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Draki pendant ile scorpion scythe eşyalarını kıyaslamak yanlıştır. Draki pendant'ı herkes kullanabilir. Scorpion scythe benzeri bir eşya rogue sınıfında yok mesela, olup olmaması da çok sorun değil ancak bu eşya pk alanlarında dengeyi aşırı derece bozmaktadır. Kesmek üzere olduğunuz bir warrior yakınında mob olduğu sürece kesinlikle ölmeyecektir. Ölümsüz olmanın bedeli Ares sunucusunda 50m'dir.

Normal koşullarda assassin sınıfı adından da anlaşılacağı gibi suikastçıdır ama warrior'a bakınca kim suikastçı kestirmesi zor. Kalkan tak kaç, des ol kaç, kalkan tak des ol kaç, kaçamadım scorpion scythe tak town at ya da dön rakibini kes. Bir de Gab Adamant konusu var

Scorpion scythe ve kalkan konusunda mutlaka düzenleme yapılması gerekiyor. Eşyanın pk alanlarında hp recovery özelliği engellenebilir ve patlama özellikli tüm kalkanlar priest sınıfına tanımlanabilir. Bu düzenleme bile çok yeterli değil ancak hiç yoktan iyidir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.