Results 1 to 2 of 2

Thread: OTP Hakkında

Junior Member

Unhappy OTP Hakkında

Merhabalar önceden bi hesabım vardı pek herşeyini bilmiyordum acıkcası içim rahat etsin diye ondaki itemlerimi komlpe alıp ( SIFIRDAN, DOGUM TARİHİNDEN HERŞEYİNİ TEK TEK NOT ALARAK ) yeni hesap açtım ve ona aktardım, mis gibi de otp mi kurdum. Kafam rahat şuanda oyunumu oynuyorum, fakat bu ilk çarımdaki accounta da farm yaparken işimi kolaylaştırsın diye priest koymayı düşünüyorum, ondada otp de aynı telefon numarası yazıyor yeni hesabımda da şuanda kullanıyorum, ilk eski hesabıma da aynı telefon numarasıyla tekrar otp kurmam mümkün mü ? yani 2 hesabımdan da tek telefon numarasıyla otp kurabilirmiyim ? Kurabilirsem bunu nasıl yaparım, kuramaz isem iptal edip aile bireylerinden birinden mi yapmam gerekiyor, lütfen anlaayan birisi bana açık açık anlatırsa sevinirim, cahilliğime verin affınıza sığınıyorum. iyi forumlar.
    Last edited by GamesDepot; 04-09-2021 at 04:10 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bir telefon numarası ile 3 tane hesaba OTP kurulumu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bir hesabınızın OTP'sini mobil üzerinden, diğer hesabınızın OTP'sini bilgisayara kurabilirsiniz.

Aşağıda paylaştığım konu size yardımcı olabilir.

Hesabınızı Koruyun