Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation merhaba gm lerin dikkatine uruk blade ve uruk hai slotları

merhabalar öncelikle kolay gelsin konu uruk hai ve uruk blade slotları tüm slotlar ve tüm camplar birden fazla oto çar açıp 7 gün 24 saat slotları tapulayanlar ile ilgili bu konuda gm lerin yardımına ihtiyaç vardır.ben siriusta mage çar ile oynuyorum ama dediğim gibi uruk slotlarını insanlar para kaynağı yapmışlar onlar yüzünden oyunda uruk slotlarına kimse yaklaşamıyorlar adamlar 7 gün 24 saat sadece birden fazla çarları ile slotları sahiplenmişler.bu konuda hassasiyet ile çözüm bulmalarını rica ediyorum bu konu sadece kişisel değil oyunda nerdeyse tüm oyuncuları ilgilendiren bi konudur.bu slotları daha fazla kontrol etmeleri gerekli birden fazla çar açıp tüm slotları sahiplenenler ile ilgili çözüm bulmanızı rica ediyorum.bilgilerinize saygılarımla ...

Junior Member
    Slotta illegal program veya macro vb. bir şey kullanmadıkları sürece bir etki sağlayamıyorlar diye biliyorum. İmkanınıza varsa eğer daha çok char açıp veya daha sağlam itemlerle slotları ellerinden almanız gerekiyor, oyunun mantığı güçlü güçsüzün elinden her şeyi alabiliyor sonuç olarak mmorpg bir oyun mantığı budur.

Junior Member
    valla para kaynağı yapıp birden fazla çar ile bütün insanların hakkını yemelerine izin vermez bunun yasal hiç bir yanı yok..

Junior Member
    Sorun burada daha çok char açmak veya daha fazla item almak değil ki. 70 level old flame ring takan bir mage zaten nova ile slota tek atmakta. Mageler genie açıyor ancak slotlara atack yaparken makro kullanmaktalar. Sen tek tek uruk kessen de belirli bir süre sonunda tüm mobların respawn süreleri birbirine eşitleniyor ve tüm moblar aynı anda spawnlanıyor. Makro ile yapılan atakta nova düşme ile mob spawnlanma süresi aynı zamana denk geliyor. Bu dediklerimi anlamayanlar mage makro diye aratırsa dediğimi çok iyi anlayacaklardır.

Junior Member
    Yasal olmayan tam olarak nedir güçlü güçsüzü her zaman ezebiliyor bir slotta 3pt bile ksleşebiliyorlar sabreden alıyor. Mmorpg oyunun ne demek olduğunu öğrenmenizi tavsiye ederim.

Junior Member
    adamlar yumruk ile dalıyor benim skillimin ulaşmadığı yerlere vuruyorlar nasıl bi program ise..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Aşağıdaki konu üzerinden görüşlerinizi dile getirmeniz daha sağlıklı olacaktır, ek olarak oyun içi kontrollerin yapıldığını söyleyebilirim. Daha fazla yapılması adına da mevcut güncel konular mevcut, arama kısmını kullanarak bunlara erişebilirsiniz.

[Uruk slotları ve Deco]

Tags for this Thread