Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Ardream ve Base Kaldırılsın

sadece 69 level için başka bir map yapılsın.

Çoğu serverda Base bomboş, Ardream tamamen farm bölgesi olmuş durumda.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Base oyunun en güzel, en mükemmel haritası ama kol lazım oraya o yüzden cz ekipleri pek oynayamıyorlar. Alışmışlar des atıp yere vurmaya, tekli cc almaya gelince tilki görmüş tavşana dönüyorlar elleri ayakları dolanıyor, üzülüyorum gördükçe.

Senior Member
    Kapatılması zor da, düzenleme getirilebilir

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Şu an için gündemde böyle bir düşünce bulunmuyor,ileride herhangi bir gelişme olması halinde sizlerle paylaşacağız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by skclucky View Post
    merhaba,

Şu an için gündemde böyle bir düşünce bulunmuyor,ileride herhangi bir gelişme olması halinde sizlerle paylaşacağız.
    merhaba. Koxp kullanan arkadaŞim benİm bİlgİsayarimdan Çarina gİrİŞ yapti. Koxp kullandiĞini gİrİŞ yapmadan Önce bİlmİyordum. Ben tamamen legal oynayan bİr oyuncuyum. Koxper Çar benİm bİlgİsayarimdan gİrİŞ yaptiĞi İÇİn benİm legal olan Çarima bİr sikinti yaratir mi?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Dogu3358d View Post
    merhaba. Koxp kullanan arkadaŞim benİm bİlgİsayarimdan Çarina gİrİŞ yapti. Koxp kullandiĞini gİrİŞ yapmadan Önce bİlmİyordum. Ben tamamen legal oynayan bİr oyuncuyum. Koxper Çar benİm bİlgİsayarimdan gİrİŞ yaptiĞi İÇİn benİm legal olan Çarima bİr sikinti yaratir mi?
    Merhaba,

Hile kullanan bir oyuncunun aynı ip adresi ile eşleşmeniz durumunda, evet ceza alabilirsiniz. Bu durumda oluşabilecek hesap sorunları için destek sistemine bilet gönderebilirsiniz.

Senior Member
    base'nin bundan sonra hiçbir sunucuya eklenmeyeceği söylenmişti.. (malesef var olan sunucularda kaldı base)

ardream içinde böyle bir aksiyon kesinlikle bekliyoruz. Yapımcı firmanın ardream map'ini bir geçiş map'i olarak düşündüğü söylenmişti fakat artık günümüzde oyun çok gelişti ve artık böyle bir geçiş map'ine ihtiyacımız yok.

Yapımcı firmanında görüşü değişmiş olmalı ki çok önceleri ardream oyuncularının girdiği savaş tamamen kapatıldı.

umarım tüm sunucularda kapatılır. (bundan sonraki sunucularda olmayacak gibi bir açıklama yerine eski sunuculardan da kalıcı olarak kapatılması gerektiğini düşünüyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Base oyunun en güzel, en mükemmel haritası ama kol lazım oraya o yüzden cz ekipleri pek oynayamıyorlar. Alışmışlar des atıp yere vurmaya, tekli cc almaya gelince tilki görmüş tavşana dönüyorlar elleri ayakları dolanıyor, üzülüyorum gördükçe.

ardream ve base oyunun sadece geçiş haritalarıdır.

Eskiden level kasması zordu. Ve kasıp kasıp ringleyip karakter satışı yapmıyordun. Genie bile olmadığı döneme kadar gidersen level kasmak bir zulümdü. Level kasmayan insanlar bu geçiş haritalarında oynuyordu. Hala bu haritalarda 1-2 party pk atıyoruz gibi konuşanları görünce üzülüyorum. Farmer kes dur