Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45
    Aylar sonra warrior kasım dedim. Saolsun Warrioruda bitirdiler. Genie aldık 40 paket sonuç yine 00000000. Artık bekle bunların genieyi düzeltmelerini en az 1 yıl sürer ondan sonra düzeltirler. Hiç birşey beklememek lazım artık. Bir ara şunuda iletin Warriolar için Harpoon 95 atack mp recovery dropunu neden kaldırdıklarınıda sorarmırsınız. Birde 83 atack cracker recovery çıkmıyor. Artık golemde 90 atack mp recovery ve 79 atack recovery drobununda kaldırmışsınız. Elleriniz dert görmesin. Genieyi de kaldırın warriordan. Artık bu oyunu sadece okçular ve priestler oynasın.

Corbinal37TR
    EUKO-Rosetta

Senior Member
    Yeni konu açmadım priest genie'sinde bugün sorun var. Target aldığına 1 tane vurup atak kesiyor ve devamlı casting failed oluyor. Lag zannetmiştim kaldıran rez priest söyledi diğer slotlardaki hatta diğer sunuculardaki priestlerde ölmüş.

Genie aktif haldeyken üst üste casting failedlar ile hp potu bitirip ölmüş karakter.

Junior Member
    Genienin problemi range of activites 0 a indirilmiyor orta mesafede bi yaratıkla karşılaşınca genie atıyorum 4m ordan skil vurmaya çalışıyor range of activites tekrardan 0 a indirilebilir olarak ayarlanırsa sorun çözülcektir wariorlar olarak çok mağduruz bu konuda en azından bi exp event vs ile telafi edilebilir.

Senior Member
    genienin sıkıntısı sadece bu değil ki atack yapmak için 30 saniye düşnüüyor char bunu yazan mühendis eminim kördür..

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by d3l_JZTXK2t9 View Post
    Genienin problemi range of activites 0 a indirilmiyor orta mesafede bi yaratıkla karşılaşınca genie atıyorum 4m ordan skil vurmaya çalışıyor range of activites tekrardan 0 a indirilebilir olarak ayarlanırsa sorun çözülcektir wariorlar olarak çok mağduruz bu konuda en azından bi exp event vs ile telafi edilebilir.
    Konu açtım da kapattılar, genieyle alakası yok. Başka bir şeyi bozdular, sözde ekibin bilgisi varmış, yersen tabii

ee şimdi bizim gibi legal oyanayarak farm yapanlar bu sorunun düzelmesini beklerken pirelerimiz boşa giderken kimiside geni altı macro yaparak kasmaya devam ediyor. şahsen sanmıyorum ama bu dengeyi sağlamak gibi bi gayeniz olacak mı. 2 gün oldu hala bi bilgi bile yok.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Konu açtım da kapattılar, genieyle alakası yok. Başka bir şeyi bozdular, sözde ekibin bilgisi varmış, yersen tabii
    Ekibin bilgisi olduğunu tarafınıza ileterek konunuzu ben sonlandırdım, ekibin bilgisi olmasaydı tarafınıza bu şekilde bir bilgi veremezdim. Ayrıca mevcut konu varken tekrar konu oluşturmanız yalnızca forum kirliliğine yol açmaktadır. Mevcut konu altından öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Foruma açılan tüm konular ve yapılan yorumlar Moderatör ve GM ekibi tarafından incelenmektedir, bilginize.

Quote Originally Posted by knightonline0606 View Post
    ee şimdi bizim gibi legal oyanayarak farm yapanlar bu sorunun düzelmesini beklerken pirelerimiz boşa giderken kimiside geni altı macro yaparak kasmaya devam ediyor. şahsen sanmıyorum ama bu dengeyi sağlamak gibi bi gayeniz olacak mı. 2 gün oldu hala bi bilgi bile yok.
    Bir değişiklik olursa mutlaka bilgi paylaşılacaktır, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Herkeste geçerli değil sanırım. Paramun brahman slotlarında gördüğüm kadarıyla sorunsuz çalışıyor.

Quote Originally Posted by MyHistoryKEY View Post
    Herkeste geçerli değil sanırım. Paramun brahman slotlarında gördüğüm kadarıyla sorunsuz çalışıyor.
    sorun herkeste var. senin dediğin slottakiler genie altı mause macro kullanıyorlar.

Senior Member
    bu geniedeki yavaşlama sorunu ve wariorlardaki soruna genel oyuncu kitlesinin ses çıkartmamasının sebebi macro kullanmalarıdır macro kullanılmayacak şekilde fixlenmiş olsa şuanda knight discord adresinde forumlarda genienin yavaşlığı ve sorunları dışında hiç bir şey konuşuluyor olmazdı buna adım kadar eminim...