Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 45
    Senior Member
    garibime giden Tpt ve macroyu (BEDAVA) kapatamıyor ve önüne geçemiyorlar bu durumda genieyi ( PARA VEREREK ALDIĞIMIZ OYUN İÇİ LEGAL ATACK SİSTEMİ ) hızlandırmaları gerekirken aksine genie yavaşlıyor aklım almıyor şaka gibi geliyor bana

Junior Member
    valla ben genideki yavaşlama ve warrior range sorununun düzeltilmesini beklerken başkalarının macro ile kasmasını gördükçe kendimi enayi gibi hissediyorum. beni enayi durumuna düşürenlere helal olsun.

Senior Member
    Sebebi skill mesafesinin kısalması, eskiden vurduğu mesafeden vurmuyor artık, skill'in rangesi düşürülmüş. başka skillerle deneyin böyle bir sorun olmayacaktır, 70 skillinde var bu sorun.

Senior Member
    Size çözüm olarak şunu öneririrm, dc flashı koyun genie'ye hiç yoktan hayvanın dibine gider böyle uzakta kaldı kalmadı sorunu olmaz.
    Mgameden çözüm beklemek ,ölüden bir şey beklemek gibidir )

Junior Member
    Quote Originally Posted by 06j_kYEun1P5 View Post
    Sebebi skill mesafesinin kısalması, eskiden vurduğu mesafeden vurmuyor artık, skill'in rangesi düşürülmüş. başka skillerle deneyin böyle bir sorun olmayacaktır, 70 skillinde var bu sorun.
    yanlışın var kardeşim. sorun skil ile alakalı değil. warriorda eline çift el silah aldıgında sağ eldeki silahın rangesi 2 sol eldeki mp rec silahınki 1. diyelim oyun sol eldeki silahın rangesini baz alıyor genie de rangesi 2 olan silahın mesafisini baz alıyor. böyle oluncada genie rangesi 2 olan silahın mesafesindeyken yaratığa koşmuyor, oyunda sol eldeki silahın 1 olan rangesini baz aldığı için moba vurmuyor failed veriyor. basitçe şöyle deneyebilirsin skil failed too far hatası almaya başladığında sol elindeki silahı çıkar sağ elindeki kalsın, charın moba vurmaya başladığını görürsün

Junior Member
    Size çözüm olarak şunu öneririrm, dc flashı koyun genie'ye hiç yoktan hayvanın dibine gider böyle uzakta kaldı kalmadı sorunu olmaz.
    Mgameden çözüm beklemek ,ölüden bir şey beklemek gibidir )
    kardeşim kendi denemediğin test etmediğin çözüm önerilerini lütfen bu şekilde işe yarıyormuş gibi sunma. ben bunlarıda denedim işe yaramıyor. evet mgameden bende pek ümitli değilim

Junior Member
    ayrıca şimdi sword dancing skilliyle denedim aynı sorun mevcut. skille alakalı değil yani
    Last edited by hozewarriorr; 04-11-2021 at 06:51 PM.

Senior Member
    Güncel....

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu sorunla ilgili bu akşam bir ara paramuna gittim özellikle baktım.
    1 wari 1 pri rahatlıkla mükemmel şeklide paramunu dönüyorlar.
    Warior hiç duraklamıyor bekleme yapmıyor.
    1 wari 1 pri slot çok seri.
    Yani sorun yokmuş.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Bu sorunla ilgili bu akşam bir ara paramuna gittim özellikle baktım.
    1 wari 1 pri rahatlıkla mükemmel şeklide paramunu dönüyorlar.
    Warior hiç duraklamıyor bekleme yapmıyor.
    1 wari 1 pri slot çok seri.
    Yani sorun yokmuş.
    ironimi yaptın?