Results 1 to 2 of 2

Thread: Ics yardim acil

Junior Member

Ics yardim acil

oynadığım hesabı bırakıp yeni bir hesap açtım. yeni hesabıma ıcs i aktif ettim ve pc versiyonunu indirdim. Önceden oynadığım hesabında ıcs si pc üzerindendi ama ben eski hesabımın ıcs sini iptal etmeyi unutup yeni hesabınkini indirdim ve giriş yaptım şimdi eski hesabıma giremiyorum aktarmam gereken bir sürü item var sıfırlama için 5 np istiyor hesapta 4 np var bunun için 400 np daha yüklemem gerekmediğini söyleyin bana lütfen, bir yolu yok mu bunun. ayrıca bu nasıl bir sistem onuda anlamadım ben neden yeni kod almak için np ödemesi yapıyorum kardeşim. numaram belli mailim belli ben yeni kod istediğimde gönderin neden np alıyorsunuz kullanmayacağım hesaba 1 np eksik diye 400np mi yükleyeceğim şimdi. umarım bana faydalı bir geri dönüş sağlarsınız.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

OTP aygıtının yalnızca ilk kurulumu ücretsizdir. Sonrasında ICS hesabınız ile ilgili yapacağınız SMS gönderilen işlemler 5 N-point ile ücretlendirilmektedir ve bu hizmet bedelidir. Yaşadığınız durumda ICS kaldırmak için hesabınızda N-point olması gerekiyor.

Kullanmayacağınız hesabınıza yükleyeceğiniz N-point ile PUS üzerinden eşya satın alabilir ve diğer hesabınıza verebilirsiniz. Daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.