Results 1 to 4 of 4
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

oyun dosyalarını değiştirme cezası ve ifşası

merhaba
    karşı ırkım da şüphe duyduğum bir clan var , oyun dosyalarını silerek bir kaç değişiklik yaptıklarından eminiz arkadaşlarımla , bunları ifşa edemeyiz , yada etme yöntemi bildirirseniz bu kişilerin ceza alması için cr raporu açmak isteriz.
    cr de bu tip bir konu açmıştım isimleri vermiştim , orada tam ne yazdığımı belirtmemeye özen gösteriyorum , gelen cevabı okuyamadım , mümkün ise detaylıca bilgi rica edicem.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Cheat Reports bölümüne konu açtıysanız ve konunuza yanıt verildikten sonra arşive taşındıysa maalesef buradan ek bilgi verememekteyiz. Lütfen rapor açtıysanız arşive taşınmadan (19:00 civarında arşive taşıma işlemi gerçekleşir) önce kontrol etmeniz gerekmektedir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Cheat Reports bölümüne konu açtıysanız ve konunuza yanıt verildikten sonra arşive taşındıysa maalesef buradan ek bilgi verememekteyiz. Lütfen rapor açtıysanız arşive taşınmadan (19:00 civarında arşive taşıma işlemi gerçekleşir) önce kontrol etmeniz gerekmektedir.
    ah be canım dostum bir de konuyu okuyup ctlr v yapsan , aah ah..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Mom_kM2dtEbx View Post
    ah be canım dostum bir de konuyu okuyup ctlr v yapsan , aah ah..
    Ctrl v lik bir durum bulunmuyor, ben rapor sonucunuzu merak ettiğinizi düşündüm. Elinizde buna ait bir delil veya kanıt olması gerekiyor, sonuç olarak bunu iddia ediyorsanız bir şeyleri fark etmişsinizdir. Bunu mümkünse bir video veya görsel ile sunabilirsiniz. Mümkün değilse de lütfen detaylı olarak raporlama yapınız.