Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Biletlere sizin tabiriniz ile "copy+paste" yanıt verilmez. Bilet göndermeniz durumunda detaylı olarak inceleme yapılır ve tarafınıza kalıp bir mesaj ile nihai karar iletilir. Kalıp mesaj ile yanıt verilmesi size bu şekilde düşündürmüş olabilir. İnceleme yapılmadan tarafınıza kesinlikle dönüş sağlanmaz. İtirazınız devam ediyor ise yasal yollara başvurabilirsiniz.
    sizde biliyorsunuz işi yani adalet sisteminin ne halde olduğunu şimdi şikayet etsem ilk mahkeme 2023 2024 e sarkar kim öle kim kala haklısınız ne diyelim..

Junior Member
    Benimde bu sabah charım TPT den ban yedi. Ömrü hayatımda bir kere bile hile kullanmamış birisiyim. Makro deseniz kullandığım mouse gaming mouse değil. Ben niye TPT den ban yedim açıklayamıyorum?? Charımda 78 level mage var loglarıma bakın saatlerce görev yapmakla uğraşmışım, item dizmişim. Niye gidip TPT açıyım onu anlamıyorum. İnsanlara gerekçe açıklanmadan bir ceza verilmesi diye bir şey var mı ya? Biz ceza verelim onlar ticketla uğraşsın. Açıklayın gerekçeyi ona göre cevap verelim. Hatta yasal yollara da başvurabilirsiniz denmiş. Gerekçe yok ne ile başvuracak adamlar yasal yollara.
    Last edited by NightOwl; 04-13-2021 at 06:19 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by DocX View Post
    Benimde bu sabah charım TPT den ban yedi. Ömrü hayatımda bir kere bile hile kullanmamış birisiyim. Makro deseniz kullandığım mouse gaming mouse değil. Ben niye TPT den ban yedim açıklayamıyorum?? Charımda 78 level mage var loglarıma bakın saatlerce görev yapmakla uğraşmışım, item dizmişim. Niye gidip TPT açıyım onu anlamıyorum. İnsanlara gerekçe açıklanmadan bir ceza verilmesi diye bir şey var mı ya? Biz ceza verelim onlar ticketla uğraşsın. Açıklayın gerekçeyi ona göre cevap verelim. Hatta yasal yollara da başvurabilirsiniz denmiş. Gerekçe yok ne ile başvuracak adamlar yasal yollara.
    Selam,

Açtığınız konu üzerinden tarafınıza bilgi aktardım. Ek olarak ekipte kanıtlar mevcuttur ancak oyuncu ile paylaşılması inisiyatif durumundadır. Forum üzerinden hesap desteği verilmemesi sebebi ile itirazınıza bilet üzerinden devam etmeniz gerekiyor.

Aldığım ceza hk.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu konu eskidi.
    Yeni bir parti gelsin pls.

Yeni konu neden gelmedi o kadar Cr bildiriminde bulunduğumuz kişiler hala oyunda cirit atıyor.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad