Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Exclamation Report sistemini düzeltimesi

Ceza sisteminizi çok merak ediyorum.
    Bu göndediğimiz videolara , ss lere bakılıyor mu acaba , zira 4 gün önce gönderdiğim report için rica ettiğim halde geri dönüş yapmadınız. 2 gün boyunca sürekli kontrol ettim ve herhangi bir geri dönüş yapılmadı , 3. gün açtığım konuyu göremedim. Gönderdiğim reportlara ne oluyor hiç bilinmiyor. Sisteminizi daha sağlıklı bir şekilde güncellemeniz lazım , yani biz oyuncuları gerçekten dikkate alıyor musunuz ? Gönderdiğimiz reportlara özel mesaj sistemi ile , ' uygulamaya alındı , ceza uygulandı , uygulanacak ve ceza teşkil edecek hareket bulunmadı ' tarzında bir dönüş yapsanız daha güzel olmaz mı ? Zira ben ve sanıyorum ki diğer oyuncularda gönderdiği reportlarının akıbetini merak ediyordur. Böyle bir dönüş yapmak size zor geliyorsa bunu için özel bir ekip oluşturabilirsiniz zira teknoloji bu kadar ilerlemişken bunu yapmak çok zor değildir.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Raporlar sırası geldiğinde bölüm yetkilileri tarafından sonuçlandırılmakta ve tarafınıza yanıt verilmektedir. Raporlarınızı Cheat Reports bölümünden takip edebilir ve sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Forumun genel bölümleri rapor yapılan, raporların sonuçlarının takip edildiği ve bilgi verildiği bölümler değildir. Raporlar her gün saat 19.00 civarında arşivlenir ve arşiv bölümünü siz göremezsiniz. Raporunuz arşivlenmeden sonucunu kontrol etmelisiniz, raporlar hakkında ekstra bilgi verilmemektedir.

Kısacası gönderdiğiniz rapor konusu üzerinden gelen yanıtı konunuz arşive kaldırılmadan önce kontrol edebilirsiniz.

Keyifli forumlar.