Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Juraid hakkında

Merhaba,

5.04.2021 saat 22:40 da girmiş olduğumuz jr de Deva'yı kestik deva kesildikten sonra karşı ırktan herhangi bir oyuncu olmamasına rağmen eslant a respawn olduğumda black gem geldiğini ve achieve den kontrol ettikten sonra jr yi kaybettiğimizi farkettik.

diğer oyuncularla da konuyu tartışırken karşı ırktan herhangi bir oyuncu görmediklerini söylediler.

ZeroAssassin adlı içerik üreticisi almış olduğu kaydı izlediğini ve karşı ırktan kimsenin olmadığını ve konuyla ilgili ticket atacağını belirtti.

Karşı taraftan 3. party yazılımı kullanılarak Deva'ya attack yapıldığını ya da Jr'de bug olduğunu düşünmekteyim.

Konunu incelenip ben ve partydeki diğer arkadaşların mağdur olmaması adına 2 adet silver gem ve achievement da win olarak ekleme yapılıp düzeltilmesini rica ediyorum, teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Server: Altar 1
    Nick: TeryTheChaoS
    Job: Warrior
    Level: 83 reb 4 %88.62
    Almış olduğum droplar: green gem ve blue gem (jr kaybettiğimiz için gelen black gem)

Senior Member
    telafi olucagını pek sanmıyorum .Ejderha varsa son vurus onda kaldıysa boyle bir durum olabilir mi bundan da emin değilim .Ejder kesince berabere mi bitiyor skorlar eşit olması durumunda acaba

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    mage ejder son vuruşu atarsa ks alabilior geçmiş olsun

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    o kadar jr girdim guardımın ks attığına hiç şahit olmadım.
    fakat denk gelmemiş olabilirim. zira draki de görev bosslarına, 70 questte moblara ks attığını gördüm.
    ilginç bir durum. bana faydası olsun diye ürettiğim bir şeyin bana rakip olması.

Quote Originally Posted by Merthoca View Post
    Merhaba,

5.04.2021 saat 22:40 da girmiş olduğumuz jr de Deva'yı kestik deva kesildikten sonra karşı ırktan herhangi bir oyuncu olmamasına rağmen eslant a respawn olduğumda black gem geldiğini ve achieve den kontrol ettikten sonra jr yi kaybettiğimizi farkettik.

diğer oyuncularla da konuyu tartışırken karşı ırktan herhangi bir oyuncu görmediklerini söylediler.

ZeroAssassin adlı içerik üreticisi almış olduğu kaydı izlediğini ve karşı ırktan kimsenin olmadığını ve konuyla ilgili ticket atacağını belirtti.

Karşı taraftan 3. party yazılımı kullanılarak Deva'ya attack yapıldığını ya da Jr'de bug olduğunu düşünmekteyim.

Konunu incelenip ben ve partydeki diğer arkadaşların mağdur olmaması adına 2 adet silver gem ve achievement da win olarak ekleme yapılıp düzeltilmesini rica ediyorum, teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Server: Altar 1
    Nick: TeryTheChaoS
    Job: Warrior
    Level: 83 reb 4 %88.62
    Almış olduğum droplar: green gem ve blue gem (jr kaybettiğimiz için gelen black gem)
    Aynısını 10-04-2021 sabah Jr de yaşadık devayi kestik etrafta kimse yok gelen giden de olmadı ama silver vermedi. Guard çıkartan mage yoktu.
    Server..: altar1
    Nick: KISSINGYOURSHADOW

Bu durumda telafi oluyor mu hiç denk gelmedi de bana?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Aynısı benımde basıma geldi. Guard falan yoktu. ben db prıden kaynaklı bug oldugunu dusunuyorum. Bazen parasıte falan doldurunca canı damageden bagımsız bırden dusuyor buyuk oranda devanın. Şımdı bunu dedım dıye ıns tekrar yukseltmezler devanın hp&def

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by MyHistoryKEY View Post
    Bu durumda telafi oluyor mu hiç denk gelmedi de bana?
    Selam,

Maalesef, bu tarz durumlarda telafi yapılamamaktadır.

JR de ejdarha ikinci tur çıkartılmaz. Daha önce benimde başıma gelmişti. Devada ejderha çıkaranları uyarıyorum, ikinci tur çıkartmamaları için.