Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 61 to 70 of 86
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Skill açıklamasında ne kadar uzağa gideceği yazmıyor. Bir sonraki güncellemede " 40-50 birim arası mesafeye ışınlanabilirsiniz" diye yazı eklenir. Bug değil skill özelliği bu denir. Zaten şu anda verilen mesaj bu yönde. Şaşırmayın. Alışın.
    40-50 Az değil mi dostum naptın öldürdün warrioru

Senior Member
    Oldu olacak yılan skili eklesinlerde herkes rahatlasın.
    Zaten yılan skili warior kral hazretlerine yakışır.

Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Oldu olacak yılan skili eklesinlerde herkes rahatlasın.
    Zaten yılan skili warior kral hazretlerine yakışır.
    Warrior'a dokunan yanıyor.. asla değiştirilmiyor..

Warirorlar birbirlerine des olarak uzaya gidebilirler. Böylece uzaya biz de çıktık diyebiliriz.

Cz de elinde kalkan sağa sola descent olan warior görmekten midem bulandı artık,critik basıyoruz kalkanı patlıyor hp booster basıyor,mavi kılıcı basıyor hop bide zıplıyor sonra des ol yere vur hani ben suikastciydim.

Quote Originally Posted by has_zcB2hUxb View Post
    Cz de elinde kalkan sağa sola descent olan warior görmekten midem bulandı artık,critik basıyoruz kalkanı patlıyor hp booster basıyor,mavi kılıcı basıyor hop bide zıplıyor sonra des ol yere vur hani ben suikastciydim.
    Sizin suikastcılığınız warrior görene kadar iyi descent ola ola dönüp seni kesmiyorlar...

Konu güncel... Serverlerda çok güzel pk dönüyor ama wariorlar okçuları yakalıyor.

Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Lycrosan
    Class
    Warrior
    Server
    US->Kronos
    Race
    Karus
    https://clips.twitch.tv/BloodyPlacid...zqtnzqUtOX2uSC

Bir destek ve video da benden gelsin. Cidden bu kadar uzak mesafeye ışınlanması normal mi karşılanıyor oyun yönetimi tarafından? LR mage bile çift blink atsa bu kadar uzağa gidemez sanırım ama warrior çok az bekleme süresine sahip descent ile birbirine des ata ata asasları bile yakalayabiliyorlar. Bir düzenleme yada fix gelmeyecek mi?

Senior Member
    Quote Originally Posted by MadneSs View Post
    https://clips.twitch.tv/BloodyPlacid...zqtnzqUtOX2uSC

Bir destek ve video da benden gelsin. Cidden bu kadar uzak mesafeye ışınlanması normal mi karşılanıyor oyun yönetimi tarafından? LR mage bile çift blink atsa bu kadar uzağa gidemez sanırım ama warrior çok az bekleme süresine sahip descent ile birbirine des ata ata asasları bile yakalayabiliyorlar. Bir düzenleme yada fix gelmeyecek mi?
    Skill açıklamasında "40~60 birim mesafe ile teleport olabilirsiniz" diye ekleme yapılması gerek. Bug düzeltmek mi kolay skill'e açıklama yazmak mı? Şahsen ben düzelme beklemiyorum, mesafe belirtilmiyor skill açıklamasında. O yüzden bug değil bu diyorlar bence. Çünkü açıklama yok ortada.

Arkadaşlar abartıyorsunuz bence gayet Adaletli ve Dengeli bir skill Descent , Wariorun Descent olmadan blink mageleri ve asasları nasıl yakalamasını bekliyorsunuz..