Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 86
    Senior Member
    Quote Originally Posted by HayriPoturrr View Post
    Bu descent olayı delay yüzünden oluyor. Des attıktan sonra attığın oyuncunun 1 adım önüne geçersin. Hep böyleydi bu. Oyunun fps si ile alakalı bu da çok normal bir şey zira aynı anda binlerce oyuncu oynuyor. Aynı durum Mage Tplerine de var. koşarken adamı çekersen 1-2 adım öne çıkar.
    Mesela battleroyal oyunlarda görüyorsunuz "oyun kastı adam geldi" deniliyor O oyunlarda yanınıza 1-2 ekip gelince bile oyun kasıyor, KO'da mesela cz bowl bölgesinde aynı anda 100lerce oyuncu aynı ortamda bulunuyor. Normal yani bunlar.
    Oyunun databaseini, serverlarını yönetmek için süper bilgisayarlar çok yüksek çekirdekli işlemciler lazım bu tip sorunların önüne geçebilmek için.

Bakın göreceksiniz yeni harita veya grafik güncellemelerinden sonra oyun daha çok kasacak veya bu tip sorunlar daha çok artacak.
    Saçmalık. Neresinden baksan bu bir bug. Partydeki adam sabit dursun. Des range'in uzağında olsun. Too far olacak çalışmayacak skill. Ama s'ye basınca des oluyor. Yani koşarken değil dururken de bug çalışıyor. Bahsettiğin şey ile ilgisi yok. Aradaki meseafe değişmiyorken, hedef sabitken de durum bu.
    Bu bug düzelmez çünkü skill açıklamasında range de yazmıyor. Warrior online.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Saçmalık. Neresinden baksan bu bir bug. Partydeki adam sabit dursun. Des range'in uzağında olsun. Too far olacak çalışmayacak skill. Ama s'ye basınca des oluyor. Yani koşarken değil dururken de bug çalışıyor. Bahsettiğin şey ile ilgisi yok. Aradaki meseafe değişmiyorken, hedef sabitken de durum bu.
    Bu bug düzelmez çünkü skill açıklamasında range de yazmıyor. Warrior online.
    S+Descent bir bug ve düzeltilmesi gerekiyor. Bunlarda oyuncuların bir kahabati yok sonuçta o adam bilmeden de kullanabilir bunu.. Atıyorum W+R+S+Skill gibi bir kombo yaparken ve bir anda arkadaşına des olma ihtiyacı duyabilir. Des olduğu arkadaşı uzakta ise ve o descent çalışıyorsa bu oyuncunun sorunu değil. Sonuçta aradaki range'i oyuncunun hesaplaması beklenemez.. Bu sebepten de oyuncuya ceza vs. verilemez.
    Normal descent ile önce geçme ise delay yani oyun hafızasının gecikmesinden kaynaklı. Slide atarken de aynı durum söz konusu. Bunda da bir çok etken var. FPS gibi internet hızı gibi işlemcilerin çekirdeklerinin o anki durumlara yetebilmesi gibi, gibi uzar liste.
    Sonuç olarak milisaniyelerden bahsediyoruz.

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    S-Descent ile uzaya ışınlanılması bir an önce düzeltilmelidir. Tam Destek +++

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    Oldu warrior sınıfınıda kaldıralım tam olsun. Oyun sadece Rogue, Mage ve Priest ler oynasın dimi. Warrior larında oynama hakkı yok mu?
    Bu oyun var olduğundan beri warrior sınıfı var, eskiden warriorda descentmi vardı ? ekomu vardı ? gene gayet güzel etkili tek z alabilen parti-ekip her türlü oyununu oynuyor üstünlüğünü sağlıyordu.
    https://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1436216&dateline=1563  822588

Quote Originally Posted by 321qqqx View Post
    okçuların mana silmesine herkes ağlıyor ama bu bence daha büyük bir sorun pk da.
    Bir bug ile okçu yeteneğini nasıl karşılaştırdın. Bu konuda bir illegallikden söz ediyoruz. Descent artık suyu çıkmış suistimal edilinin bir yetenek olmuş, umarım bir an önce düzelir..

Arkadaşlar böyle önemli bir sorun varken daha önce 1000 kez konuşulmuş saçmasapan konulara yorum yapıp böyle önemli bir konuyu gerilere düşürmeyin

Destekliyorum. Bu buga artık bir çare bulunmalı.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    beklentim şu yönde;

Güncelleme Notu: Descent skillinin ismi sling olarak değiştirildi. artık seçili karaktere nekadar uzaksanız o sizi daha fazla ileri fırlatacak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    beklentim şu yönde;

Güncelleme Notu: Descent skillinin ismi sling olarak değiştirildi. artık seçili karaktere nekadar uzaksanız o sizi daha fazla ileri fırlatacak.
    Bu iyidi. Bu öneriyi destekliyorum.
    Diğer arkadaşlarda boşuna uğraşmayın. Alışın artık.
    Değişmez veya değiştirilmesi teklif dahi edilemez şeyler vardır.
    Descentte öyle bir şey işte.

Senior Member
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Bu iyidi. Bu öneriyi destekliyorum.
    Diğer arkadaşlarda boşuna uğraşmayın. Alışın artık.
    Değişmez veya değiştirilmesi teklif dahi edilemez şeyler vardır.
    Descentte öyle bir şey işte.
    Skill açıklamasında ne kadar uzağa gideceği yazmıyor. Bir sonraki güncellemede " 40-50 birim arası mesafeye ışınlanabilirsiniz" diye yazı eklenir. Bug değil skill özelliği bu denir. Zaten şu anda verilen mesaj bu yönde. Şaşırmayın. Alışın.