Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 86
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    Merakımdan soruyorum. Warior descent skill mesafesi maksimum nedir ?
    20 yada 25m olması lazım tbl sine girip okumak lazım tam hatırlayamadım. Ama s yaparak attığın zaman 40 metreye uçarsın belki 45 dd

Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    20 yada 25m olması lazım tbl sine girip okumak lazım tam hatırlayamadım. Ama s yaparak attığın zaman 40 metreye uçarsın belki 45 dd
    Vecihi hürkuş bu kadar uçmadı warriorların uçtuğu kadar..

Senior Member
    Mage'den hızlı blink atıyor, mage'den iyi alan hasarı çıkartıyor. Bu nasıl warrior ya? Hangi mmo/mmorpg'de böyle bir warrior var?

Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Mage'den hızlı blink atıyor, mage'den iyi alan hasarı çıkartıyor. Bu nasıl warrior ya? Hangi mmo/mmorpg'de böyle bir warrior var?
    Bizim warriorlar redbull içip, kanatlanıyor..

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Warrior S ile descent attığında, düşman karakterleri haritadaki 1-2-3 saniye önceki pozisyonlarında buluyor. Descent olayı gerçekleştiği anda Warrior oyuncusu, düşman karakterleri durgun bir şekilde, descent atmadan önceki pozisyonlarına doğru ilerlerken buluyor. Düşmanın o esnada hangi yöne doğru kaçmakta olduğunu daha önceden bildiğinden, hedefini o doğrultuda ilerletiyor. Bu sayede kendisinden çok daha ilerde olan lightfeet basmış bir rogue karaktere bile en az 3 skill vurması mümkün. Bu olay rogue karakterin ekranında warriorun kendisine 10 metreden vurduğu algısını oluşturuyor. Oyun mekanikleri bu esnada malesef descent atan warriorun lehine çalışarak, damage yiyen karakterin gerçek pozisyonunu gözardı ediyor. Bu olay zannımca slide atmanın kaldırıldığı patchten itibaren daha bariz bir hal almış. Çünkü daha önceden bu bug yapıldığında, damage yiyecek olan karakter hızlı bir şekilde gerçek pozisyonuna dönüyor, warrior ancak 1 skill vurabiliyor ya da fail alıyordu.
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    20 yada 25m olması lazım tbl sine girip okumak lazım tam hatırlayamadım.
    Eğer mesafe dediğiniz gibi stabil ise o mesafeyi geçmemeli. Bence stabil olmadığından dolayı böyle abartı mesafelere kadar descent olunabiliyor. Oyun içi skill açıklamasında bir party üyerinin yanına teleport olunur diyor.

Açıklamada range şukadar demediğinden sormuştum. onu sabitleyip skill açıklamasına da koysalar bence bu sorun biter. Silahların mesafeleri ve o mesafeden uzaklaşınca vurmaması gibi .

Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Warrior S ile descent attığında, düşman karakterleri haritadaki 1-2-3 saniye önceki pozisyonlarında buluyor. Descent olayı gerçekleştiği anda Warrior oyuncusu, düşman karakterleri durgun bir şekilde, descent atmadan önceki pozisyonlarına doğru ilerlerken buluyor. Düşmanın o esnada hangi yöne doğru kaçmakta olduğunu daha önceden bildiğinden, hedefini o doğrultuda ilerletiyor. Bu sayede kendisinden çok daha ilerde olan lightfeet basmış bir rogue karaktere bile en az 3 skill vurması mümkün. Bu olay rogue karakterin ekranında warriorun kendisine 10 metreden vurduğu algısını oluşturuyor. Oyun mekanikleri bu esnada malesef descent atan warriorun lehine çalışarak, damage yiyen karakterin gerçek pozisyonunu gözardı ediyor. Bu olay zannımca slide atmanın kaldırıldığı patchten itibaren daha bariz bir hal almış. Çünkü daha önceden bu bug yapıldığında, damage yiyecek olan karakter hızlı bir şekilde gerçek pozisyonuna dönüyor, warrior ancak 1 skill vurabiliyor ya da fail alıyordu.
    güzel açıklanmışsın dostum sağolasın, ama artık işin suyu çıktı bunu herkes yapıyor açık alalen kullanılıyor ama gel gör ki hala bir açıklama yok..

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bu descent olayı delay yüzünden oluyor. Des attıktan sonra attığın oyuncunun 1 adım önüne geçersin. Hep böyleydi bu. Oyunun fps si ile alakalı bu da çok normal bir şey zira aynı anda binlerce oyuncu oynuyor. Aynı durum Mage Tplerine de var. koşarken adamı çekersen 1-2 adım öne çıkar.
    Mesela battleroyal oyunlarda görüyorsunuz "oyun kastı adam geldi" deniliyor O oyunlarda yanınıza 1-2 ekip gelince bile oyun kasıyor, KO'da mesela cz bowl bölgesinde aynı anda 100lerce oyuncu aynı ortamda bulunuyor. Normal yani bunlar.
    Oyunun databaseini, serverlarını yönetmek için süper bilgisayarlar çok yüksek çekirdekli işlemciler lazım bu tip sorunların önüne geçebilmek için.

Bakın göreceksiniz yeni harita veya grafik güncellemelerinden sonra oyun daha çok kasacak veya bu tip sorunlar daha çok artacak.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bu konu ayrı tartışılırdı zaten artık cz de rekabet kalmadı . des alıp 1 sn de olay bitiyor . Şahsen warıor oynasam ben bu oyundan böyle zevk alamazdım. Karşı ırk ile hiç kapışma olmuyor gerçenten . asası , magesi , warıoru oyun artık çok dengesiz oldu.

okçuların mana silmesine herkes ağlıyor ama bu bence daha büyük bir sorun pk da.