Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Angry Jr Sorunu İçin Bir Önerim Var Çok Şikayetçi Var Bu Konuda

Pazar çarlar ve farmer çarlar malesef JR etkinliğine giriyor. Adam jr boyunca belirli aralıklarla 15 20 saniye afq kalıyor.Afq kalma sebebi diğer pcdeki çarlarına bakıyor.Partimizde ki bu afq kalan kişinin priest olduğunu düşünün devada vs de karşının db priesti db attığında kaybederiz. Ben sürekli video alamamki durdur oynat durdur oynat. Bu adamlar pazar yapacaksa pazarını yapsın farm atacaksa farmını atsın kimse karışmıyor.

Ama 1 JR miz var ama artık yeter burnumuzdan geliyor 2 tane elit itemli adam var partimde birisi adam ağlayacaktı ya lanet ediyor benim suçum ne arkadaş diyor. 80 k lık çarım var 100 tl lik çar afk kalıyor keyif alamıyorum oyundan diyor.

Sizlerden rica ediyoruz Birden fazla pc ile etkinliğe girilmesi önlensin lütfen bu adamlar yüzünden oyundan soğudu millet ya. Herkesin dilineki şikayet adam jr ye 5 10 pc ile giriyor oyuna bakmıyor diğer çarlara bakıyor diyor.

Lütfen önlem alın artık.

Sizin içinde zarar yani kimse sc basmıyor bu adamlar yüzünden tiksindi artık. Sizin içinde bir gelir kaybı

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen aşağıdaki mevcut güncel konu üzerinden devam edelim.

Jr Hakkında

Teşekkürler.