Results 1 to 8 of 8

Exp Durdurma Özelliği Getilse İyi Olmaz Mı?

Merhaba değerli Yöneticiler farm yapmak için bazen düşük level olması gerekiyor ve ardream karakterler için kesinlikle çok ise yarayacak bir özellik expi mob kesilince istememe gibi bir özellik güzel olmaz mı ?

Oyun bir farm aracı değildir benim görüşüm . Para kazanmak için düşük levelde karakter bırakıp exp mi kasmayacaksınız . İnsanlar 83/10 kasmak için elinden geleni yapıyor . Exp event gelmesi gerekiyor eskisi gibi .

Kasacak olan aktif eder kasar oyun bir farm aracıdır dostum farm yaparak değerli eşyalar çıkarılır ve o eşyalar sayesinde karakterini güçlendirir ve yaratık öldürme ve karşı ırk öldürme değerli eşyalar ve ülke puanlarını toplarsın bu oyun tam anlamıyla bir farm oyunudur öyle olmasaydi herkes eşit olur ve savaşırdı veya farm yapıla bilecek slotlar olmazdı geniş bir açıdan bakmak gerekiyor konulara ben farm yapıyorum vaktim var evde, evde vakti olmayan çalışan biri karakterini ücretini ödeyip güçlendirmek ister ve anlaşırsak ben o kişinin yerine yeteri kadar farm yapmış olurum.

Junior Member
    cetine katılıyorum bu oyun zaten mmorpg bi bak bakalım bu oyunlar ne tür oyunlarmış

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cetin5642 View Post
    Kasacak olan aktif eder kasar oyun bir farm aracıdır dostum farm yaparak değerli eşyalar çıkarılır ve o eşyalar sayesinde karakterini güçlendirir ve yaratık öldürme ve karşı ırk öldürme değerli eşyalar ve ülke puanlarını toplarsın bu oyun tam anlamıyla bir farm oyunudur öyle olmasaydi herkes eşit olur ve savaşırdı veya farm yapıla bilecek slotlar olmazdı geniş bir açıdan bakmak gerekiyor konulara ben farm yapıyorum vaktim var evde, evde vakti olmayan çalışan biri karakterini ücretini ödeyip güçlendirmek ister ve anlaşırsak ben o kişinin yerine yeteri kadar farm yapmış olurum.
    Söylediklerinle çelişmişsin. Farm yaparak karakterini güçlendirir, güçlenince de yaratıkları ve karşı ırkı öldürür ülke puanı toplayabilirsin demişsin. Düşük levelde karakterini güçlendirsen de, yeterli becerilerin olmayınca karşı ırkı öldürmeyi nasıl planlıyorsun?

Kısacası sen Ardream BUS farmcısısın, level düşmekten gına gelmiş ve böyle bir konu açmışsın.

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Söylediklerinle çelişmişsin. Farm yaparak karakterini güçlendirir, güçlenince de yaratıkları ve karşı ırkı öldürür ülke puanı toplayabilirsin demişsin. Düşük levelde karakterini güçlendirsen de, yeterli becerilerin olmayınca karşı ırkı öldürmeyi nasıl planlıyorsun?

Kısacası sen Ardream BUS farmcısısın, level düşmekten gına gelmiş ve böyle bir konu açmışsın.

Adam bus kasarak Üstünü dizecek 59 level ile de CZ de pk atacak Exp event gelmeli

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by akoml View Post

oyunun suçu bu her oyunda level arttıkça düşen değerli eşyaların sayısı ve oranı artar ama bizim oyunda en iyi farm slotu ardreamda troll slotu

Dostum çelişmiyorum diyorum ki exp istemeyen exp almasın nasıl ki kutuyu tiklamadikca acıp içimdekini almıyorsun exp de exp istiyorum
    Exp istemiyorum diye 2 seçenek ile oyunda seçim hakki getirile bilir diyorum bak zaten level düşülüyor istenildiği zaman zaten illegal bir durum da yok ortada bunu daha kolay bir hele getirilmesi neden mümkün olmasın ben istedigim seviyede kalmak istiyorum bu oyundaki en özgür haklarımdan birisi. Sadece konuşmak için konuşuyorsunuz ben pk atmaktan keyif almıyorum bu oyunu illaha pk atmak için mi oynayacam yahu bu oyunun yapısı sadece savaş yapmak olsaydı diyorum herkes eşit olup savaşırdı sen istediğin gibi oynaya bilirsin bende oynaya bilirim sen pk at ben farm oyun ikisinede fazlasıyla elverişli