Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

70 lvl warrior apost farm

heroslu minolu 8 murkyli bi char dizdim aposta afk farm koymak icin slot cok rahat dönüyo ama her kombinasyonu denedim hp isini bulamadım. yani aklıma acaba dönen arkadaslar hp reco draki mi takıyo bile geldi 10-15 dk icinde char ölme noktasına geliyor. bunun yolunu bilen var mıdır skilleri nasıl koymamız lazım vallahi kafayı yicem

Senior Member
    reis 90 skilini koyuyon gelene gecene 2 atıyon

Senior Member
    70/70 skil +3 takı fp 8 yada 9 set ile koyuyorlar diye biliyorum ben .orda masrafsız donmek için iyi bir yatırım yapman lazım

Junior Member
    70/70 yaptım takılarım dual mino 2 sas 2 lupus 2 dual heros 1 murky 8 setimde 8 yani slot dedigim gibi cok rahat dönüyo itemler yetersiz olsa bence slot rahat dönmezdi tek sorun hp regen. dönen arkadasların basında durup izledim baya yani charın bastıgı ekstra biseyde yok her sey aynı ama neden hpyi fulle yakın sabit tutamadıgımı anlamadım bi türlü

Senior Member
    Quote Originally Posted by fosilkocu View Post
    70/70 yaptım takılarım dual mino 2 sas 2 lupus 2 dual heros 1 murky 8 setimde 8 yani slot dedigim gibi cok rahat dönüyo itemler yetersiz olsa bence slot rahat dönmezdi tek sorun hp regen. dönen arkadasların basında durup izledim baya yani charın bastıgı ekstra biseyde yok her sey aynı ama neden hpyi fulle yakın sabit tutamadıgımı anlamadım bi türlü
    dediğim item ve build le bir el hp rec diğer el mp rec toma ile dönülüyordu .Pot da basabılırsın o kadar ahım şahım masrafı olmaz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sıfır masraf istiyorsan dostum 70/70 değil, 60/80 yapıcaksın. Reco ya boster koy, charın ölmez. Defansın önemi olmadığı için str lazım, git paper wariror 8 bul, 15 str bas gitsin.

Senior Member
    Mp Rec'i can azalınca Hp Rec ile değiştiriyorlar.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Ne kadar illegal yorum varsa yapılmış resmi forumda.

Junior Member
    Quote Originally Posted by beacker2323 View Post
    BİR warior acıyorsunuz.. once 79 lv kasıyorsun. 70 atack 70 passion veriyorsun.. sonra carını 70 lv a dusurup (statları) sıfırlıyorsun. murky lugias toto + mp rec ile slota oturuyorsun....hp recorvery kısmına regeneration ve return life skıllerini koyorsun. 70 lv howlıng sword skılı atack yapıyor berserk skılı ille ap ni artırıyorsun... uarım acıklayıcı olmustur. dikkat et 70 lv dusen carın stadlarını sıfırlıcaksın. Skılleri sıfırlama yapma......
    vallahi birebir aynılarını yapmama ragmen dolmuyo hp sasırdıgım seyde bu acıkcası. hani atak 45 verip kalanı resist versem zaten 180 vuruyolar ve dogru düzgün kitlenmiyo char daha ne kadar düsecek vurdukları dmg onunda cok bi anlamı yok heralde. neyse deneyeme devam edeyim belki bi sekilde olur

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Ne kadar illegal yorum varsa yapılmış resmi forumda.
    legal olarak dönülemeyen slotu ancak illegal şekilde anlatabilirsin

macro yasak ama tuş ataması kullanılabilir peki kordinat macrosu ? 10 saniyede bir tak çıkar yapılan sol el silah ? her 1 saatte 1 oto basılan transformation scler genieyi durdurup basılan magic hammerlar ??