Results 1 to 9 of 9

Gem ve Kutu Kırma Hk.

Benim kırdırdığım hhiçbir shellden deco atmıyor. Kırdıgım içbir gemden uniq atmıyor. Bu sans sıstemı karakter olarak mı oluyor yoksa Ip falan mı ? Yeni karakter veya accunnect açsam şansı daha yüksek olur mu ?
    Last edited by xBionic; 04-03-2021 at 08:13 AM.

Junior Member
    internet sağlayıcını değiştir kardo ttnetse özellikle drop atmaz türknete geç en iyisi o gibi

Moderator NightOwl's Avatar
    Bana da uzun süre eşya atmadığı oluyor, yapabilecek bir durum yok. Gem kırıyorsunuz ve eşya atmıyor diyelim. O halde kırmak yerine satın, ben bu şekilde yapıyorum ve nadiren kırıyorum. Bu durumun internet vb. ile alakası bulunmuyor, bir üst yorumda arkadaşımız latife etmiş.

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Geçen gün, yıllar sonra ilk defa Silver Gem'den Silver Bar attı. Bayram ettim. Elon Musk Skynet'e bile geçsen fayda etmez. Tamamen şans...

Senior Member RealJomey's Avatar
    Quote Originally Posted by KKOOMMUUTTAANNN View Post
    Benim kırdırdığım hhiçbir shellden deco atmıyor. Kırdıgım içbir gemden uniq atmıyor. Bu sans sıstemı karakter olarak mı oluyor yoksa Ip falan mı ? Yeni karakter veya accunnect açsam şansı daha yüksek olur mu ?
    Yeni acunnect açmalısın .Yeni acunnectlerin şansı daha yüksek oluyor.

Ben 3-4 gün önce 15 tane silvery 5 tane red gem alıp kırdırdım 1 hero 1 coc 2 eagles eye aldım

Quote Originally Posted by Cetin5642 View Post
    Ben 3-4 gün önce 15 tane silvery 5 tane red gem alıp kırdırdım 1 hero 1 coc 2 eagles eye aldım
    Selam birkaç soru sorucam cevaplarsanız sevinirim karakteriniz kaç level, ne zaman açtınız hesabınızı, günde kaç saat online oluyyorsunuz Farm yapıyormusnuz.

2 tane old draki kutusu kırdım Absortion aldım =) hiç kırmamıştım iyi geldi

Quote Originally Posted by KKOOMMUUTTAANNN View Post
    Selam birkaç soru sorucam cevaplarsanız sevinirim karakteriniz kaç level, ne zaman açtınız hesabınızı, günde kaç saat online oluyyorsunuz Farm yapıyormusnuz.
    Tabi günde nerdeyse 24 saat aktifim hemen hemen tüm süre farm yapıyorum dtc harpy raven harpy stone golem gibi slotlarda 75 level karakterim var ve hesabımı tam hatırlamıyorum ama 5-6 ay önce açtım.