Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Draki 100 Defans Kağıdının Bankaya Koyulabilmesi Hk.

Merhaba,

Bilindiği üzere drakide ay sonunda sıralamada birinci olan karaktere ödül niteliğinde 100 defans kağıdı veriliyor. Bu kağıt ile 150jr kazanmadan 100 defansınızı açabiliyorsunuz. Fakat burdaki kıstas şu, drakide 1.olabilmek için çok çok iyi bir karaktere sahip olmanız gerekiyor veya Juraid Mountain etkinliğini 150 kere kazanmanız gerekiyor.

Oyunun %95'lik kısmı bahsettiğim 150 win görevini yapmakla meşgul çünkü kimsenin legal birinci olabilecek kadar imkanı yok.

Gelelim asıl olaya.

Drakide 1.olan karaktere ay sonunda verilen 100 def kağıdının bankaya konulmaması gerekiyor. Bu işi yapan kişiler o kadar arsız oldular ki artık moradonda "istediğiniz nickte istediğiniz karakterde 59 level 100 defans char satılır" şeklinde satışı yapılıyor.

-70Lv karakter nasıl 100 defans açabilir? Bu bahsettiğim draki ödülünün bankaya konulması ile olur. Bunun fixlenmesi gerekiyor. Lütfen bu konuyla ilgilenin bu bir açık ve bu insanlar bu açığı kullanarak gelir elde ediyorlar.

Bu itemin takas edilemez, satılamaz ve bankaya koyulamaz şeklinde güncellenmesi gerekiyor. Bankada biriken tüm kağıtların silinmesi ya da hangi karakter kazandıysa o karakterin envanterine geri konulması gerekiyor.

Lütfen bu konuya özen gösterin, Ticket attım buraya yönlendirildim. Bu konunun tartışmaya açık bir konu olduğunu düşünmüyorum.

@Patheoz @Khenart @CluTaah lütfen bu konu ile ilgilenin. Elimde bu işi yapan kişinin SS'i ayrıca mevcut. Burada yayınlamak istemiyorum fakat istenildiği taktirde sizlere iletilecektir.

Edit : imla
    Last edited by AsozialeFlow; 04-01-2021 at 01:15 PM.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    100 defans kağıdı diye bir kağıt mı varmış?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Adam bi etkinlikte 1. oluyo senin neden bundan kazanç elde edemesin ki ? senin dediğin gibi yapmak isteseler zaten direk achieve yüklerlerdi çara. Adamlar bi şeyler yapılmasını istemiş ki kağıt veriyor.

Senior Member KingOfTheUnderworld's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    adam haklı fakat gerçekleşir mi hayır çünkü oyunda bu tarz haksızlıklar çok var söylendiği zaman üzerine gidilmiyor canları isterse birkaç yılda anca düzeltiliyor

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    100 defans kağıdı diye bir kağıt mı varmış?
    Evet 1.olana veriyor. Hatta ilk geldiğinde trade edilebiliyordu. 2-3 ay o şekilde durdu. Sonra trade edilemez hale geldi ama kasaya koyabiliyorsun. Bu da mantıksız sonuçta. Düşünsene sen 83/10 warrior/mage karakterinle drakide 1.oluyorsun, sonra kazandığın ödülü kasaya koyup 59-70 lvl charına 100 deff açıyorsun.

Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    Adam bi etkinlikte 1. oluyo senin neden bundan kazanç elde edemesin ki ? senin dediğin gibi yapmak isteseler zaten direk achieve yüklerlerdi çara. Adamlar bi şeyler yapılmasını istemiş ki kağıt veriyor.
    Çok güzel söyledin. Bu görevin direk achievement olarak değiştirilmesi aslında tüm sorunları çözecektir. Ayrıca ben kazanç elde edemesin demedim. Hangi karakter birinci oluyorsa o 100 defans o karakterin hakkıdır. Başka karakterler için kullanılmamalı demek istedim.

Senior Member
    Sen de yap sen de sat olmaz mı? Şimdi sen 1. olup kağıdı alamıyorsun diye sistem mi değişecek?

Senior Member NeedB's Avatar
    Bahsettiğin olayı muhtemelen 15 yıllık hesabı olan biri yapıyordur. Grand Master achive mi ne öyle bişeydi.
    Draki 100 def kağdı illegaller var diye ilk aylarda satılamaz yapıldı . Artık uzun zamandır o sorun çözüldüğü için tekrar satılabilir yapılmalı bence.
    Last edited by NeedB; 04-02-2021 at 01:30 AM.

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Bence de bankaya konulması kapatılmalı.

Bence de 1.olup o kağıdı kazanandan başka kullanmasın, yeter artık illegallerin para kazandığı.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed