Results 1 to 4 of 4

Hapis cezası sistemi hakkında

Arkadaşlar merhaba oyuna 6 senenin ardından tekrar başlayalı 4 5 gün oldu. Birkaç gün servera baktıktan sonra exp premium çektim ve eslantta paramun slotunda taxi partye girdim. Bir anda dc oldum. Tekrardan hesaba girmek istediğimde charı hapiste buldum. Bilgisayara dün format attım herhangi bir makro vs bulunması imkansız. Gereksiz yere hapis cezası aldığımı düşünüyorum. 1000 Cash istiyor hapisten çıkmak için, 68 lwl taksiye bıraktığım char için mi vereceğim 1000 cashi? bir de benim öğrenmek istediğim şey bu hapis cezasının bir süresi var mı? örneğin 15 gün sonra direk çıkıyorsun gibi ya da 1 hafta sonra tarzında.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Herhangi bir süresi bulunmuyor, görevi tamamlamadan bölgeden çıkış yapamazsınız. Ek olarak forum üzerinden hesap desteği verilmiyor, cezanız hakkında itirazınız var ise bilet gönderebilirsiniz.

biletimi gönderdim ama bu sistem çok saçma. bilgisayarıma komple format attıktan sonra oyunu indirip exp premium çekiyorum. Exp premium ile gidip paramunda taksi partide oturturuyorum charı ve jail cezası alıyorum. Gerçekten bu oyun çok saçma yerlere gidiyor. Exp premium çekip lwl kasmak için charı noah vererek paramuna oturtan birisi neden illegal kullansın ki? şuan kendimden şüphe ediyorum. umarım verilecek olan destek pus itemini alıp jailden çıkın olmayacaktır.

Moderator NightOwl's Avatar
    Hesabınız veya aldığınız ceza hakkında bilgimiz bulunmuyor ve bilet dışında hesap desteği alamazsınız. Bu süre zarfında mevcut biletinizi güncellemeden ve ek bilet göndermeden sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz.