Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kentcocuq View Post
    böyle bir saçmalık olamaz tickete gelen cvp ilegal program kullandınız diyor.tamam eger böyle bir kanıt elinizde varsa neden hesap sahibine gösterilmiyor bilgilendirilmiyor ? bu benim en dogal hakkım bana kanıt gösterin charımın banlanılmasını talep edecem.
    Selam.

İtirazınızı bilet göndererek destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Ek olarak ekibin kanıt sunma zorunluluğu olmadığını hatırlatmak isterim. Bilet gönderdiğinizde hesabınız destek ekibi tarafından incelenir ve tarafınıza nihai karar bildirilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

İtirazınızı bilet göndererek destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Ek olarak ekibin kanıt sunma zorunluluğu olmadığını hatırlatmak isterim. Bilet gönderdiğinizde hesabınız destek ekibi tarafından incelenir ve tarafınıza nihai karar bildirilir.
    kardeşim sizin ticketlere bakan ekip hazır cvp yapıştırıp gönderiyor. hesabımı incelemiyorlar hazır cvp yapıştıtıp gönderiyorlar.benim hesabımın neden hapse düştügünü ögrenmekten daha dogal bir hakkım olamaz bu kanıtı sunmaya mecbursunuz bu şekilde üstünü örtemezsiniz ben sizin tarama sisteminizde yaşın yanında kurununda yandıgını idda ediyorum.sizin tarama sisteminizde sıkıntı var.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kentcocuq View Post
    kardeşim sizin ticketlere bakan ekip hazır cvp yapıştırıp gönderiyor. hesabımı incelemiyorlar hazır cvp yapıştıtıp gönderiyorlar.benim hesabımın neden hapse düştügünü ögrenmekten daha dogal bir hakkım olamaz bu kanıtı sunmaya mecbursunuz bu şekilde üstünü örtemezsiniz ben sizin tarama sisteminizde yaşın yanında kurununda yandıgını idda ediyorum.sizin tarama sisteminizde sıkıntı var.
    Tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum; yaptığınız itiraz sonucunda hesabınız incelenir ve bir hata yoksa destek ekibi dünyadaki tüm şirketlerde olduğu gibi bunu "kalıp bir mesaj" halinde tarafınıza bildirir yani kopyala-yapıştır durumu söz konusu değildir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum; yaptığınız itiraz sonucunda hesabınız incelenir ve bir hata yoksa destek ekibi dünyadaki tüm şirketlerde olduğu gibi bunu "kalıp bir mesaj" halinde tarafınıza bildirir yani kopyala-yapıştır durumu söz konusu değildir.
    ben lafımın arkasındayım bugunku hakkım dolmuş ticket atamıyorum yarın tekrar atacam bana kanıt sunsunlar bende charın banlanmasını talep etecem 9 yıllık knghıt serüvenim son bulacak.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad