Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Mp rec silah hak.

Arkadaşlar herkese merhaba. Sizlere bir sorum olacaktı . Sirius serverında halbert +4 / 122 ap / mp rec 10 silah düştü msden. Para eder mi ?

Halberd etmez dostum

Junior Member
    1-2m koy belki çeken olur

Eslant Stone golemlere git. Mp Recin tadina orda bak
    Günde 10 tane mp rec hp rec düsüyor. Eger sansliysan +6 Mp rec düser ve güzel para kazanabilirsin.

Stone Golem demisken. Günde afq sekilde 1 gb den fazla cöp kasilan slotlardan biri. NE zaman nerflenecek merak ediyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HarleyQuiinn View Post
    Eslant Stone golemlere git. Mp Recin tadina orda bak
    Günde 10 tane mp rec hp rec düsüyor. Eger sansliysan +6 Mp rec düser ve güzel para kazanabilirsin.

Stone Golem demisken. Günde afq sekilde 1 gb den fazla cöp kasilan slotlardan biri. NE zaman nerflenecek merak ediyorum.
    1 GB'den fazla mı ? Kanıt alalım pls.

Haftada 1-2 kez genie ile deniyorum. Saatte 2m çöp atıyor. Zaten 1 saatten fazla durunca slotu elimden bulcan ts'li biri gelip alıyor

Atarken tutarlı atın.
    Last edited by BlackMbaku; 04-01-2021 at 01:58 PM.

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    1 GB'den fazla mı ? Kanıt alalım pls.

Haftada 1-2 kez genie ile deniyorum. Saatte 2m çöp atıyor. Zaten 1 saatten fazla durunca slotu elimden bulcan ts'li biri gelip alıyor

Atarken tutarlı atın.
    Loot ayarini 50 k ya alip DC pre ile sari peri ile orda 1 satte 1 m den fazla Coin, 4 m lik Cöp ortalama saat basi 1 bus ve 2 ms kasiyorsun. Saatlik giderinde max. 2 m (genie ve genie hammer)

6 m gelir 2 m gider 4 m kar. (bunun icine ms leri katmiyorum bile). 24x4 = 96 m o slotun günlük (EN AZ) getirisi.
    Anlasilan sabit kasanlardan birisin ki slotu kötülemeye calisiyosun

Senior Member
    Loot ayarini 50 k ya alip DC pre ile sari peri ile orda 1 satte 1 m den fazla Coin, 4 m lik Cöp ortalama saat basi 1 bus ve 2 ms kasiyorsun. Saatlik giderinde max. 2 m (genie ve genie hammer)

6 m gelir 2 m gider 4 m kar. (bunun icine ms leri katmiyorum bile). 24x4 = 96 m o slotun günlük (EN AZ) getirisi.
    Saatte 1 BUS mu garanti yani? Öyle ayarlı diyorsun. Kuralı bu yani? Niyeyse ben denerken alamadım saatte 1 BUS.

DC pre var loot ayarı 0. Sarı peri yok serverda. Atarken tutarlı atın demiştim. Salladığın ortaya çıkınca karşıya iftira hemen hiç şaşmaz.

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Saatte 1 BUS mu garanti yani? Öyle ayarlı diyorsun. Kuralı bu yani? Niyeyse ben denerken alamadım saatte 1 BUS.

DC pre var loot ayarı 0. Sarı peri yok serverda. Atarken tutarlı atın demiştim. Salladığın ortaya çıkınca karşıya iftira hemen hiç şaşmaz.
    Istedigin kadarini okuyup istedigin kadarini görmemezlikten gelip yazdigim yaziyi manipule etmene gerek yok. Evet "ORTALAMA" saatte bir adet busu var o slotun. Günde 20 - 25 adet bus atiyor o slot ve 30 , 40 a yakinda ms. Eslanttaki 5 li stone golem slotlarindan bahsediyoruz ikimizde sanirsam.
    Loot ayari 0 ile towndan slota yürümekten baska bisey yapmazsin cünkü cok fena cöp atiyor. Sadece pahalilarini toplayarak bile günde 1 gb den fazla para kasilabilir o slotta evet.
    Cikan Potlari saymadim bile. 24 saatte 2000, 3000 arasida mana pot cikiyor.
    Kimin atip kimin tuttugu bariz belli. Sen slotunu kaybetmeme derdindesin anlasilan.
    Slotun ne kadar bereketli oldugunu saklaman da bundan kaynakli anlasilan.

Denemek istegen buyursun denesin Slotlarin yerleri belli sonucta

Senior Member
    Istedigin kadarini okuyup istedigin kadarini görmemezlikten gelip yazdigim yaziyi manipule etmene gerek yok. Evet "ORTALAMA" saatte bir adet busu var o slotun. Günde 20 - 25 adet bus atiyor o slot ve 30 , 40 a yakinda ms. Eslanttaki 5 li stone golem slotlarindan bahsediyoruz ikimizde sanirsam.
    Loot ayari 0 ile towndan slota yürümekten baska bisey yapmazsin cünkü cok fena cöp atiyor. Sadece pahalilarini toplayarak bile günde 1 gb den fazla para kasilabilir o slotta evet.
    Cikan Potlari saymadim bile. 24 saatte 2000, 3000 arasida mana pot cikiyor.
    Kimin atip kimin tuttugu bariz belli. Sen slotunu kaybetmeme derdindesin anlasilan.
    Slotun ne kadar bereketli oldugunu saklaman da bundan kaynakli anlasilan.

Denemek istegen buyursun denesin Slotlarin yerleri belli sonucta
    Eslanttaki golemler mage partyler tarafından kapalı. Loot ayarı 0'da çünkü vip key var. Bulcan TS'li kardeşler müsade etse 3-4 saat kasabilsem ortalama hakkında cevap verebilirim. Maks 2 saat durmuşumdur. 2 saatte hiç bus atmadığıda oluyor. Uçan kaçan çöp atmıyor 2 saatte vip key doluyor. Satınca 6-7m civarı geliyor. Benim 2 saatlik deneyimim senin bahsettiğin kadar uçmuyor. Bulcan TS'li kardeşlere özellikle soracağım günlük getirisini. Cevap alırsam ksc atarım. 24 saat denediğin ''Kanıt'' varsa buyur görelim

genie ve genie hammer masrafi servera göre degisebilir lakin slotun nakit getirisi dogru.
    6 m gelir biraz fazla gibi. ben busu hesaba katmadan 5 m gelire kadar ulastim sadece cöp ve coinle, giderde 1,800 düz 2 m denilebilir.
    saatte 3 m kar da fena degil. Buslarida kattiginda 1 gb ye yaklasiyor.
    Getiri ve Kar mi yoksa Gelir ve Kar mi onun ayirt edilmesi gerek. slotun geliri 120, 130 m yi bulur evet ama gideri 45 , 50 m günlük.
    karda 75 , 80 e tekabul eder bu sekilde.