Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Angry Aldığım ceza hakkında

01.04.2021 Tarihi yani Buğun sabah 5,20 oyuna girdim Elimdeki golden matlok kırdırıp az Maden yapayım dedım
    osırada kendıme kahve yapmaya gıttım SPACE TUSU ile Maden bırakılmış Karaktermi tekrar pc başına geldim ''DC''
    Yemiş Oyuna tekrar Gireyim derken TPT Banned ile karşılaştım Napacagımı Şaşırdım FUL PUSLU KARAKTERİM SPACE TUŞUNA TPT OLDU.
    NttGame Ekibine Attıgım ve konuşmakta oldugum konuda ise 3 party programı dan bahsediliyoor Full puslu karakterle kim Hile kullanır Okadar emek verdiğim aylardır uğraştıgım karakteri bi hile kurban etdecek kadar akılsız insan değilim ama COK SAOL NTTGAME DC PREMLU FUL PUSLU KARAKTERİ BANLADIGI ICIN 1 TANE DELİL GÖSTEREMEMEKTE

SERVER ALTAR

NİCK : ZeroFourAprilLove

OYUNDA HİC İHLAL VEYA CEZA ALMAYAN BİRİ OLARAK 3 PROGRAM KULLANMAYAN BİRİ OLARAK BİZİM BAŞIMIZA GELİYOR ONUDA ANLAMIŞ DEĞİLİM
    Last edited by aliebru01; 04-01-2021 at 09:39 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Başka bir konuda yazdığım mesajı paylaşıyorum;

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Bir oyuncu aldığı ceza hakkında itiraz etmek istiyorsa bunun yeri bilet sistemidir. Bilet gönderilmesi durumunda hesap detaylı bir şekilde tekrar incelenir ve oyuncuya nihai karar iletilir. Bu duruma rağmen oyuncunun itirazı devam ediyor ise yasal yollara başvurabilir.
    Ek olarak bilet gönderilmesi durumunda inceleme yapılmadan tarafınıza dönüş yapılmaz, bilginize.

Junior Member
    Bİlet gÖnderdİm ama bukadar umursamaz kullanailmadigi halde suclayan bİr yÖnetİm İlk defa gÖrdÜm sebepsİz yere ban atabİlİyorlarmiŞ bu oyunda onuda gÖrdÜk

Yukarıda da belirttiğim gibi bilet gönderilmesi durumunda detaylı bir şekilde inceleme yapılır ve bu inceleme sonucunda nihai karar tarafınıza iletilir. Buna rağmen itirazınız devam ediyor ise tekrar bilet gönderebilirsiniz ancak spam yapmamalı ve bilete verilen yanıtın nihai karar olduğunu bilmelisiniz.

Junior Member
    Tamamda adamlar kesip atmiŞ 3,programdan sÜresİz bandİyolar hİc hİle kulanmayan makro dahİl bİrİ olarak aylardir pandemİ sÜrecİnde kendİ halİnde farm vs yapmakta oldugum karakterİmİ space tuŞuna tpt dİyolar bu nasil bİr adalettir benİm gÜÇÜme gİden de bu hİc bİr 2 . Veya 3 program kulanmayan bİrİ olarak nasil ama nasil ban atiyorlar bunun bİ İzahi bİ kaniti olur ama space tuŞuna madur edİyolar sonrada neden usher azaldi azalir dÜrÜst hİle kullanmayna İnsanlari banlarsaniz bu olur 35 yaŞima geldİm tekrar oyuna baŞlayim dedİĞİm bİ pandemİ aylarinda en bÜyÜk hata oyuna donmem oldu paramizinda emegİmİzİnde Şuan Çalindigini hİssedİyorum gÜcÜme gİdİyor. İnanin

Yukarıda forum üzerinden hesap desteği verilmediğini ve bilet sonucunda detaylı inceleme yapılarak tarafınıza dönüş sağlandığını ilettim. Hesabınız veya aldığınız ceza hakkında bilgimiz olmadığı için buradan herhangi bir destek maalesef sağlayamıyoruz, cezanız hakkında itirazınız var ise lütfen bilet üzerinden devam ediniz.

Junior Member
    TeŞekÜrler ama bu konu hakkinda tartiŞmak en doĞal hakkim konuŞmakta ÇÜnkÜ yedİremİyorum kulllanilmayan hİle vb bİr Şey yok İken bÖyle İnsanin baŞina gelİnce napacani bİlemİyor gÖnderİlen bİletİ kapamislar yenİ bİlet İÇİnde bİr gÜn beklememİz gerekİyormuŞ yok bÖyle bİŞİ