Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by UNF0RGIVENNN View Post
    Bunun oyuna ne faydası var ben onu merak ediyorum.Yüzlerce sorun varken görsel güncelleme getirmek de ne bileyim.
    Günümüz şartlarına göre oyunun görüntüsü kötü, bu yüzden yeni oyuncu çekemiyor. Belki bu görsel güncellemeler yeni oyuncuların gelmesi için bir etken olabilir.

Görsel güncellemeyi bırakında oyuna kaynak kullanımına dair fix leme getirin. O daha çok işimize yarar.

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Görsel olarak gelecek güncellemeler gayet güzel ama umarım hazır sözü geçmişken magelerin monster stone çilesi de bu güncelleme ile giderilir.

Member DrDrunkEinstein's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Oyuncu talepleri ile sizin yaptıklarınız aynı osmanlının Lale devri dönemine benziyor.İnsanlar hak adalet düzgün oyun isterken sizler bağ bahçe ile uğraşıyorsunuz.Exp slotları etkinlikler vs sorunları giderin istersen 144 p veya NES kalitesinde olsun yine oynarız oyunu.
    Mutluluk sadece paylaşılınca gerçektir...

Junior Member
    Pus fiyatları rekor kırmış hala guncellemedem bahsediyoz ehuehue

Junior Member
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Ekran kartından çıkan dumanların kokusunu buradan aldım. Suya gelen güncelleme çimen ve ağaçlar ekran kartının anasını ağlatacak. Eski pc si olanlar 15 fps lerden 5 fps lere düşecek
    knight gram ekran kartı kullanmıyor neredeyse hala tek çekirdek 32 bit performans almaya çalışıyor böyle bi güncelleme ile iyi kötü amd fx serisini resmen çöpe attılar acilen 64 bit sistemi gelmeli motor düzeltilmeli ve tabii ki tr fiyatlandırması gelmeli

Senior Member _WonderWoman_'s Avatar
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by capak5151 View Post
    knight gram ekran kartı kullanmıyor neredeyse hala tek çekirdek 32 bit performans almaya çalışıyor böyle bi güncelleme ile iyi kötü amd fx serisini resmen çöpe attılar acilen 64 bit sistemi gelmeli motor düzeltilmeli ve tabii ki tr fiyatlandırması gelmeli
    Yani ekran kartsız pc sadece işlemcinin dahili grafik yongasıyla mı oynanıyor ? Hiç denemedim o yüzden bilmiyorum bende de amd hd mobility 4650 var sanırsam eski bilgisayarımda. Yakın zamanda yeni bilgisayar toplayacağım ama şu ekran kartı krizleri parça krizleri bi çözülsün diye bekliyorum.

güzel görüntüler ama izlediğimiz gibi aynı şeffaflıkta bug lag olmadan oyuna eklenirse bir sorun çıkmazsa o zaman daha da güzel olmuş olur. Şuanda gördüğümüz kadarıyla görüntü olarak güzel. Bug lag olmazsa iyi. Ve kuru kuruya gelmesin artık bir yeni sunucu farz bence. Tabi gelmezse altar vega sirius devamke. Herkes bi rahatlasın premiumlu giremiyoruz pazar sw ye bekletiyor. Vega yine iyi altar siriusu düşünemiyorum. Preli 200 -300 sıra beklenir mi

Görsellerle birlikte artık büyük bir yükseltme pacthı gelirmi sorusunu getirdi benim aklıma . yeni yaratıklar yeni itemler ne bileyim raptorun ikamesi olacak bağzı itemlerde gelebilirmi acebaaaaaa

Mage için kolay bitirme imkanı gelse iyi olur. Sadece bosu kesip çıkıyorum ben magede o bile uzun sürüyor.