Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Genienin kendine buff atmamasi

Karakterimi genieye koyuyorum ilk başta buff ve acsini atıyor fakat bittiği zaman buffu sanki seçili moba atmaya çalışıyor ve bu yüzden karakter ölüyor . genie kendine ac atıyor ama tekli buffları atmıyor Örn: Undying.sadece party buffları atabiliyor o da karaktere yetmiyor.
    İLGİLENİLMESİNİ ARZ EDERİM.

Junior Member
    Dostum o kadar çok sorun var ki priest genie konusunda hiçbirinin daha çözüldüğünü görmedim. Tek başına genie açtığın zaman hiç bir sorun yok gayet hızlı. Ancak parti olunca bir vuruyor bir vurmuyor bekliyor öyle. Foruma konu açıyorsun incelemeler yapılıyor gerekli yerlere iletildi. Tek cevap bu. Bir iyileştirme bir düzeltme bu kadar sürer mi ? Devlet dairesindeki bürokrasi gibi sürekli oradan oraya oradan oraya gidiliyor bir sorun çözülsün diye

Junior Member
    haklısın valla kardesim.Gına geldi artık 9 itemli +3 +2 takılı char bırakıyoruz genieye yatalak oldu.Artık char öldüğü zaman sinirden çatlıyorum.Bir an önce düzeltseler dua edicem.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Buffer olan priest ilk genie'yi açtıktan sonra Undying ve Ac'yi atar. Genelde atack yapan priest'in buff'ı sona ererken mob seçili olursa tekli buff'ları atamayabiliyor.

Toplu buff'ları kullanmak bir yol olabilir. Tabii HP yönünden az buff geleceğinden tercih etmeye de bilirsiniz.

Junior Member
    1200 party buff açık onu atsa ne atmasa ne.Ayrıca undying varken neden kullanalım yani niye atmasınki. Neden çözüm yerine geçiştiriyosunuz zaten biz biliyoruz sizin dediklerinizi.Dediklerinin aynısınıu ben yazmıştım zaten.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qmer5qmer View Post
    1200 party buff açık onu atsa ne atmasa ne.Ayrıca undying varken neden kullanalım yani niye atmasınki. Neden çözüm yerine geçiştiriyosunuz zaten biz biliyoruz sizin dediklerinizi.Dediklerinin aynısınıu ben yazmıştım zaten.
    Geçici çözüm önerisi sundum. Ortada bir problem varsa problemin düzelmesini isterim tabii ki, umarım en kısa zamanda çözümlenir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Geçici çözüm önerisi sundum. Ortada bir problem varsa problemin düzelmesini isterim tabii ki, umarım en kısa zamanda çözümlenir.
    Bir problem varsa mı yok kardeş biz uyduruyoz sen haklısın.

Junior Member
    neyse teşekkürler cevabın için