Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Genie Fiyatı Arttırılsın..

Mrb,

genie kullanımın amacını aştıgını,GB cilere hizmet ettigini düşünüyorum..Twitch yayınlarıda goruyorum.Dark mare slotuna bile afk genie parti bırakılıyor..Gb ci oldukları halde utanmadan sıkılmadan yayın açıyorlar üstüne..oyunun her yerinde slot kapatan deyim yerindeyse çeyrek mafya partiler var..Olusturulan parti üyeleri farklı kişilerden oluşsa onada razıyız..1 kişiye ait 8 hesap..oyunu soldurdugunu düşünüyorum..

UMARIM BU KONU İLE İLGİLİ BİR ÇALISMA YAPARSINIZ..
    Last edited by _DizzyMask_; 03-30-2021 at 04:23 AM.

Nttgame ekibi düşünemedi ve sen düşündün bunu öyle mi tebriklerrrr bak şimdi illegal bir durum yok ve genie fiyatı artsa da dark maredeki adam yine kazanacak az kazanacak ama yine kazanacak ve olan tek başına tek char ile farm yapmaya çalışan adama olacak geniş açıdan bakman gerek duruma daha güçlü ol sen al slotu bu oyunun kuralı bu

Senior Member
    Yine ağlama duvarı olmuş buralar

Junior Member
    kucugu buyugu yok olması gereken bişe sen nıye slotla ilgilenıyon adam kessin derad maresini butun görev slotları bu tür prtlerle dolu..dread mare drobu kısılabılır..diger slotların drop oranı kısıldı zamlı genıe ıle urasacak olan varsa zaten ban yemelı gb alım satım yasak ama oyun gb cilerle dolmus..

Junior Member
    parayı veren düdüğü çalar

Junior Member
    görev için resi bekle diyorlar namussuz namuslu filmi aklıma geldi ben çalmadım(ben gb ci degilim)

Senior Member
    Normal bir oyuncunun DM ile ne işi olabilir? Adam DM drobu kısılsın diyor sizce neden? DM görevi mi var? Adamlar legal ise istediğini yapabilir. Oyuna GB girişi neden bir oyuncuyu ilgilendirsin?

Bir benzetme yapacağım daha iyi anlamanız için. Şikayet eden bakkal , DM'dekiler zincir market

NOT : Görev slotları dolu diye ağlayan herkesin ağzında DM'dekiler var. Biraz samimi olun beyler.

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nbayl944 View Post
    Mrb,

genie kullanımın amacını aştıgını,GB cilere hizmet ettigini düşünüyorum..Twitch yayınlarıda goruyorum.Dark mare slotuna bile afk genie parti bırakılıyor..Gb ci oldukları halde utanmadan sıkılmadan yayın açıyorlar üstüne..oyunun her yerinde slot kapatan deyim yerindeyse çeyrek mafya partiler var..Olusturulan parti üyeleri farklı kişilerden oluşsa onada razıyız..1 kişiye ait 8 hesap..oyunu soldurdugunu düşünüyorum..

UMARIM BU KONU İLE İLGİLİ BİR ÇALISMA YAPARSINIZ..
    Sen ağlıyorsun? Ağlama duvarı burada değil. Hepsi legal yolla para kazanıyor sende çalış sende kazan

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 06j_kYEun1P5 View Post
    Yine ağlama duvarı olmuş buralar
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Normal bir oyuncunun DM ile ne işi olabilir? Adam DM drobu kısılsın diyor sizce neden? DM görevi mi var? Adamlar legal ise istediğini yapabilir. Oyuna GB girişi neden bir oyuncuyu ilgilendirsin?

Bir benzetme yapacağım daha iyi anlamanız için. Şikayet eden bakkal , DM'dekiler zincir market

NOT : Görev slotları dolu diye ağlayan herkesin ağzında DM'dekiler var. Biraz samimi olun beyler.
    adam haklı, şikayet edenler hep dm slotlarını ediyor sanki bir tek dm görevi var

Junior Member
    Mesajim silinmiŞ bu konu benm icin kapanmiŞtir..