Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Talking Birgün Yamuk bow olsun diye yalvaracaksınız...

Bugun adam +1 knife +1 paper giymiş jr gelmiş bende yamuk bowluyum ama ne kadar sağlam oldugumu kanıtladım , kımse yamuk bowlulara laf etmesın birdaha daha beterleri var...... Bu arada merak edenler için Jr 1. dakıkada bitti Anlamayanlar için soldaki yanlız adama dikkat

xxx
    Last edited by xMakhWelo; 03-27-2021 at 11:12 PM.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Doğru söylüyorsun hocam, sırf daha kötüsü var diye normal kötüye alışmalı insan.
    Kötülerin kendini geliştirmesine felan hiç gerek yok.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Burada haklısın ama senin yamuk bowuna laf edecekler de haklı, aslında buradan iyi bir empatinin yapılmış olması gerekirdi ama olmamış gibi.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Sen yamuk bowunla +1 knife kullanan adama laf edebiliyorsan, +8 +9 eşyalı kişiler de sana laf edebilir. Tamamen doğru orantı.

Senior Member
    şöyle düşün benim 83 lwl rebirt 5 karakterim var itemli ve ben girdigim zaman jr de 70 lwl 75 lwl adamlar giriyor ve itemsiz oldukları için pk da kaybedıyoruz bizim hakkımıza girmiş olmuyormusunuz yanı hayır hakkınıza gırmıyoruz jr kazandıgımız anda silver gem satıyoruz diyorsan onada diyecek bir lafım yok bu arada benim beklentim sadece 1 gb lik 80 char dizsinler yeterli +7 ib +7 görev shell set old takı set bu şekilde girse bile bana yeterli adama bakıyorum 73 lwl 71 lwl 75 lwl üstünde görev chitinleri elinde yamuk bow hem mana istiyor hem afk kalıyor yada pk da ölüyor sürekli yada cift char girmiş afk oluyo r vuruyor gercekten şaka gibi 83/5 reb karakterim ile jr girmek işkence haline geldi bende
    Last edited by warordie1234; 03-28-2021 at 10:58 AM.

giyilen eşyalara puan sistemi gelse jrye tıklandıktan sonra envanter bdwdeki gibi kitlense ve party dağılımı bu puan sistemine göre olsa çok da güzel olur

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Genelde yamuk bowlu diye tabir edilen oyunculardan iyi eşyalara sahip oyuncular şikayet ediyor. Madem iyi eşyaların var ve oyunu en iyi sen oynuyorsun takımı sırtlaman gerekiyor, sırtlayamıyorsan senin eşyaların bir işe yaramıyor demektir. Bu da başka bir bakış açısı.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Sorun yamuk bowlu olması değilde aynı adamları aylarca görüp sürekli yamuk bowlu olmaları yani kazandığı jr lerdeki gemleri satıp item koysalar biraz hiçbir sorun yok ama jr kazanıpta para kazanacağım diye uğraşılması üzücü. Ama tabi belkide çok ihtiyacı vardır ondan dolayı birşeyde diyemiyorum
    Last edited by DonJose; 03-28-2021 at 03:30 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Neden adamı yargılıyorsun? Girebilir o itemlerle oyun izin veriyor. Sen yamuk bowuna laf edilmesin istiyorsun ama senden kötüsünü gördüğün an da hemen laf ediyorsun. Demek ki sana laf edenler de haklı.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Genelde yamuk bowlu diye tabir edilen oyunculardan iyi eşyalara sahip oyuncular şikayet ediyor. Madem iyi eşyaların var ve oyunu en iyi sen oynuyorsun takımı sırtlaman gerekiyor, sırtlayamıyorsan senin eşyaların bir işe yaramıyor demektir. Bu da başka bir bakış açısı.
    JR etkinliğinde itemli kişinin tek başına sırtlaması gerek oda gerek PK aşamasında pek mümkün değil. Bırakalım tek kişiyi, biz yıllardır 2 veya 3 kişi birlikte JR tıklarız hem itemli hem de iletişim halinde olmamıza rağmen parti ortalaması yamuk bow-görev itemi şeklindeyse kurtarmıyor.

He önceden 1 kişi 1 kill alıp skora yatabilliyordu, o da zor ihtimal ama oluyordu fakat şimdiki monulu JRlerde o da olmuyor. (Monulu sistemi destekliyorum, iyi oldu).

Her konuda çok kez belirtiliyor ama yine de söyleyeyim farklı yere çekilmesin: Problem yamuk bowla veya düşük itemle girmek değil, bu tutumu yıllarca çok fazla kişinin sürdürmesi. Her partide en fazla 1-2 düşük level, düşük itemli olursa parti onları sırtlayabilir ama genellikle tam aksi 1-2 ortalama ve üst itemli oluyor. Elbette ben kendi sunucum için bahsediyorum, eskilerde belki biraz daha iyidir, yenilerde ise muhtemelen daha da kötüdür.