Results 1 to 7 of 7

Thread: Genie hata

Exclamation Genie hata

Merhaba genieye yeni getirdiğiniz güncellemeden sonra charlar dümdüz koşuyor lütfen eskisine çevirin ölmekten bıktık ya

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Genie ile ilgili durum yapımcıyla iletilmiştir. Yapımcı tarafından verilecek geri dönüşe göre gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Junior Member
    priestimle 3 vuruşta kestiğim yaratığı şimdi 4 vuruşta kesiyorum genie bitmiş + ms dropları %100 düşürülmüş

Ms dropları tamamen şans işi ben düştüğünde giriyorum %99 ihtimal ile drop alıyorum. Ms drop işi için tavsiyem biriktirmeyin. Bana keşke drop atmasa ms atsa exp kasmak için çok güzel

Bro genie ayarın nasıl ki ben de mesafe ayarını ayarlayana kadar zorlandım ama mob seçince uzaklara koşmuyur mob etrafında dolanıyor

80/70/18/56 ayarlar patch gelmeden önce sorun yoktu 40 rangede vuruyordum şimdi aynı ayarlarla hiç ellemedim koşuyor tahmini günceleme getirirken bozdular yine hep olan bize oluyor gel şimdi 2 hafta bekle sürekli konu açalım arkadaşlar ozaman daha dikkate alırlar teşekkürler.

Şu anki genie ile hiçbirşey yapılamıyor. Önceden çok hızlıydı makrocular slotlara gelemiyordu. Şu anda farmı bırak exp dahi kasılamıyor. Yapımcı firmadan güzel haberler bekliyoruz.