Results 1 to 2 of 2

Thread: Hesabım hk

Hesabım hk

Server ares
    Nick wardance
    Lvl 83/2 human warrior

2019 yılının tahmını ocak yada şubat ayında hesabıma baska bir ip üzerinden girildiği tespit edilip koruma amaçlı banlanmistir. Konuyla ilgili bilet gönderdiğimde ise benden hesap oluşturma tarihi (gün ay yil ), aldığım 3 esn kodu ics kayıt tarihi gibi şeyler istendi bende hatırladığım kadari ile formu doldurdum yolladım fakat yazdığım bilgilerin hatalı olduğunu söylediler en az 10 kez bilet gönderdim hepsinde aynı sonucla karşılaştım. Hesabi oluştururken hiçbir kullanıcı hesap olusturma tarihini not almazdı. Not almamız gereken hesaba ait mail ve gizli soru ve yanıtı idi. Simdi ben yetkililere soruyorum hesaba ait telefon numarası ve mail benim iken siz benden neden hesap oluşturma tarihi gibi saçma birsey istiyorsunuz hesabımı çalan kişi telefonumu da çalacak degil ya lütfen bu rezilliği düzelttin çünkü o hesapta emek var . Belkide carımı tamamen sildiniz o yüzden yardımcı olmuyorsunuz ya hesabımı acin yada tamamen silin. Varsa vicdanlı bir yetkili yardımcı olursa sevinirim en az 2 senedir bilet atıyorum çünkü o hesap benim için değerli

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Öncelikle forum üzerinden hesap desteği verilmediğini bilmeniz gerekiyor, hesap desteğini yalnızca bilet sistemi üzerinden alabilirsiniz. Bu sebep ile foruma konu açmanız sizi bir sonuca ulaştırmayacaktır. Bilet üzerinden istenilen bilgiler hesap aidiyet bilgileridir ve bu sebep ile bilmeniz gerekmektedir. İstenilen bilgileri yaklaşık olarak iletmeye çalışınız. Ek olarak hesap oluşturma maili duruyor ise oradan tarihi kontrol edebilirsiniz.