Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Patch sonrası droplar

Patchten önceki gün akan droplar,patch'ten sonraki gün bıçak gibi kesiliyor.

Biliyorum böyle bir durum söz konusu değil.Ozaman bir bug vb bir durum söz konusu.İlgilenirseniz sevinirim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Herhangi bir değişlik bulunmuyor, bu tarz gelişmeler yaşandığında mutlaka sizlere bilgi vermekteyiz.

Bilginize,

Senior Member
    patch ile'de alakalı olmayabilir.ama cidden oyunda birşeyler dropları etkiliyor.gece ile gündüz gibi günden güne farklar oluyor.günde 12 saatten fazla oyundayım yıllardır.dalga geçmek için veya polemik için söylemiyorum.bu gerçek bir olay.

Senior Member
    ozaman birşeylerin bu olayı tetiklemesi üzerinde durulması lazım.yanlışlıkla birşey etkiliyor olamazmı ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by PanGold View Post
    patch ile'de alakalı olmayabilir.ama cidden oyunda birşeyler dropları etkiliyor.gece ile gündüz gibi günden güne farklar oluyor.günde 12 saatten fazla oyundayım yıllardır.dalga geçmek için veya polemik için söylemiyorum.bu gerçek bir olay.
    Ben de sizlere içtenlikle belirtiyorum, lütfen şans faktörünü de göz önünde bulunduralım.

Kesinlikle doğru tespit bir günde yaptığım farm ile baska günde yaptığım farmda birinde 3 birinde 10 item değil bir gün 1 item bir gün 10 item ortasını doğru düzgün göremedim

Saatlik değişiyor droplar =) Yeni karakterime görev yapayım dedim 20 mobdan 2 raptor düştü . Sonra 6 saat farmladım aynı yeri 1 tane raptor aldım Şans işi tamamen